بسته بندی حبوبات | دستگاه بسته بندی حبوبات

بسته بندی حبوبات | دستگاه بسته بندی حبوبات

دستگاه بسته بندی حبوبات

در مقیاس کارگاهی :

دستگاه دوخت :

برای بسته بندی حبوبات با استفاده از انواع دستگاه های دوخت ابتدا باید حبوبات را جداگانه وزن کرده و سپس داخل کیسه بریزید.و با استفاده از یکی از دستگاه های دوخت سر کیسه را دوخت بزنید.همانطور که در بسته بندی محصولاتی از این قبیل همواره اشاره کردیم ، برای بسته بندی حبوبات توسط دستگاه های دوخت هم ، بهترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه ، دستگاه دوخت ریلی می باشد.که برای چاپ زدن تاریخ انقضا و قیمت هم بهتر است از مدل عمودی تاریخ زن دار آن استفاده کنید.

بسته بندی حبوبات
بسته بندی حبوبات

دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک توزین :

برای سهولت کار در بسته بندی انواع حبوبات بهتر است از دستگاه پرکن استفاده شود . که عموما در مقیاس کارگاهی، نوع نیمه اتوماتیک این دستگاه به کار می رود.در بسته بندی با این روش حبوبات داخل مخزن دستگاه پرکن ریخته می شوند. ( می توان برای پر کردن مخزن از بالابر مخصوص هم استفاده کرد) و با استفاده از ترازوی به کار رفته در این دستگاه وزن می شوند و در نهایت وارد کیسه ی نایلونی می شوند.

(در نوع نیمه اتوماتیک این دستگاه کیسه ها توسط شخص زیر مخزن شکلات نگه داشته و پر می شود).در این شیوه شما حتما باید یک دستگاه دوخت در کنار دستگاه پرکن خود تهیه کنید که کیسه ها بعد از پر شدن توسط دستگاه دوخت ، بسته شوند.بهترین و راحت ترین دستگاه دوخت در این مرحله از کار دستگاه دوخت ریلی عمودی با تاریخ زن ( برای چاپ تاریخ تولید ، مصرف و قیمت ) می باشد.

بسته بندی حبوبات
بسته بندی حبوبات

در مقیاس کارخانه ای :

دستگاه پرکن اتوماتیک توزین :

برای بسته بندی حبوبات ها با تعداد تیراژ روزانه ی بالا بهتر است از این مدل دستگاه پرکن استفاده شود.در بسته بندی با این روش حبوبات داخل مخزن دستگاه پرکن ریخته می شوند . و با استفاده از ترازوی به کار رفته در این دستگاه وزن می شوند و در نهایت وارد کیسه ی نایلونی که به وسیله ی همین دستگاه دوخت می خورد ، می شوند. در نهایت سر کیسه هم دوخته شده و بسته ی حبوبات از چرخه ی بسته بندی خارج می شود.

بسته بندی حبوبات
بسته بندی حبوبات