دستگاه دوخت پلاستیک قیمت و فروش (دستگاه دوخت نایلون)

دستگاه دوخت پلاستیک (دستگاه دوخت نایلون)

دستگاه دوخت پلاستیک (دستگاه دوخت نایلون) قیمت و فروشدستگاه دوخت پلاستیک

دوخت پلاستیک از طریق سه دستگاه متفاوت انجام می شود که در این بخش دو مورد دستگاه دوخت دستی و دستگاه دوخت پدالی را شرح می دهیم.مورد سوم که دستگاه دوخت ریلی می باشد به صورت مجزا و در صفحه ای دیگر به طور کامل توضیح داده شده است.

*شرح دستگاه دوخت دستی :

دستگاه های دوخت دستی در دو مدل ساده و کاتر دار وجود دارند.در سری کاتردار بخش کاتر (برنده) دستگاه در قسمت میانی آن قرار دارد که هر کیسه نایلون را بعد از دوخت زدن برش می زند، اما در مدل ساده دستگاه فقز قادر به دوخت سر کیسه یا بسته میباشد. دستگاه های دوخت دستی برای دوخت و برش انواع پلاستیک ، فیلم های ترکیبی و انواع فیلم های پلاستیکی-آلومینیومی به کار می رود.

کاربرد دستگاه دوخت دستی :

این دستگاه ها در صنایع مختلفی از جمله صنایع غذایی ، کارخانه هایی همچون کارخانه های تولید چای ، دارو و … ، بسته بندی سخت افزارها و کتاب ها و هزارن کالا و محصول دیگر استفاده می شود.دستگاه های دوخت دستی ساده ترین و ارزانترین دستگاه دوخت می باشند که در فروشگاه ها ، مصارف خانگی و کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه دوخت دستی

تک فاز ۲۲۰ ولت

ولتاژ مصرفی

۲۶۰-۱۳۵۰ وات

توان دوخت

۲۰۰-۱۰۰۰ میلی متر

سایز بسته قابل دوخت

۰٫۰۱-۲ میلی متر

عرض دوخت

۰٫۲-۲٫۸ میلی متر

حاکثر ضخامت نایلون قابل دوخت

۰٫۲-۳ ثانیه

زمان دوخت (قابل تنظیم)

۲۲۵*۷۵*۳۲۵ میلی متر

۲۴۵*۳۵۰*۱۲۰۰

ابعاد دستگاه

*دستگاه دوخت پدالی :

دستگاه دوخت پدالی در دو نوع دوخت پدالی ساده و دوخت پدالی صنعتی وجود دارد.این دستگاه در واقع زمان دوخت را که در دوخت دستی ۲-۴ ثانیه می باشد به ۰٫۲-۲ ثانیه کاهش می دهد و علت آن هم نوع خاص تکنولوژی الکتریکی ای هست که در آن به کار رفته است.جنس بدنه ی سری صنعتی آن چدنی بوده و از استحکام بسیار بالایی برخوردار است که در دو مدل تک فک و دو فک وجود دارد.سری ساده ی دستگاه های دوخت پدالی هم به دو صورت تک محور و دو محور هستند که استحکام دو محور آن بالاتر می باشد.

ویژگی دستگاه دوخت پدالی :
  • نیاز به سرمایه گذاری اندک
  • قابلیت دوخت بسته هایی با طول بالاتر
  • عملکرد ساده
  • سود بیشتر
کاربرد دستگاه دوخت پدالی :

هر دو نوع دستگاه دوخت پدالی ( دستی و میزدار ) در صنایع مختلفی از جمله صنایع غذایی ، صنعت قطعات الکترونیکی ، انواع کارخانه های تولیدی ، کارگاه ها و فروشگاه ها به کار می روند.

 

دستگاه دوخت پدالی

تک فاز ۲۲۰ ولت

ولتاژ مصرفی

۳۵۰-۱۶۴۰ وات

توان دوخت

۳۰۰-۱۰۰۰ میلی متر

سایز بسته قابل دوخت

۰٫۰۱-۲ میلی متر

عرض دوخت

۰٫۲-۲٫۸ میلی متر

حاکثر ضخامت نایلون قابل دوخت

۰٫۲-۲ ثانیه

زمان دوخت (قابل تنظیم)

جهت مشاوره و خرید با شماره ۰۹۰۳۱۱۹۱۷۸۹ تماس بگیرید