دستگاه تاریخ زن غلطکی چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاه تاریخ زن غلطکی دستگاهی است که از آن برای چاپ تاریخ روی سطح مورد نظر استفاده می‌شود. این دستگاه در صنایع و مشاغل مختلف کاربردهای فراوانی دارد. صاحبان مشاغل می‌توانند با توجه به بودجه و نوع کسب و کار خود، مدل‌های مختلف تاریخ زن غلطکی را تهیه کنند.

در این مقاله به بررسی دستگاه چاپ تاریخ غلطکی، انواع آن و کاربردهایی که دارد می‌پردازیم. اگر قصد تهیه این دستگاه کاربردی را دارید، خواندن این مقاله را از دست ندهید.

تاریخ زن غلطکی چه دستگاهی است؟

محصولات مختلفی توسط کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی بزرگ و کوچک تولید می‌شوند. وقتی این محصولات به دست شما می‌رسند، روی آن‌ها اطلاعات چاپ شده مهمی را می‌بینید. مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

  • تاریخ تولید محصول
  • تاریخ انقضا محصول
  • سری ساخت محصول
  • شماره محصول

این موارد اطلاعاتی که هستند که مشتری‌ها و فروشنده‌ها به آن‌ها توجه ویژه‌ای می‌کنند. برای ثبت این اطلاعات مهم روی محصولات مختلف از دستگاهی به نام تاریخ زن استفاده می‌شود که انواع مختلفی از آن‌ها در بازار وجود دارند.

یکی از مدل‌های معروفی که مورد توجه بسیار از تولید کننده‌ها قرار دارد، دستگاه تاریخ زن مدل غلطکی است که به عنوان دستگاه تاریخ زن حرارتی نیز شناخته می‌شود. صاحبان مشاغل با توجه به نیاز و نوع کسب و کار خود از انواع مختلف این دستگاه استفاده می‌کنند. 

کاربرد تاریخ زن غلطکی چیست؟

به طور کلی دستگاه تاریخ زن غلطکی کاربردهای مهمی در صنعت بسته‌بندی دارد. این دستگاه می‌تواند اطلاعات مورد نظر شما را به صورت دائمی روی محصولات چاپ کند. همچنین می‌توانید از این دستگاه برای ثبت دائمی اطلاعات روی دیوارها یا فضاهای مختلف مورد نظرتان استفاده کنید. در هر کسب و کاری در کنار یک دستگاه بسته بندی، وجود دستگاه تاریخ زن نیز ضروری است.

با کمک تاریخ زن غلطکی می‌توانید روی سطوح مختلف اطلاعات مورد نظر خود را با کیفیت و وضوح بسیار بالا چاپ کنید. کیفیت بالای چاپ موضوعی است که برخی از دستگاه‌های تاریخ زن از این ویژگی بی‌بهره هستند و دردسرهایی را برای خریداران به وجود می‌آورند.

در حال حاضر یکی از پُرکارترین صنایعی که در کشور فعال است، صنعت بسته‌بندی مواد غذایی است. این صنعت به صورت گسترده در کارخانه‌های بزرگ و کارگاه‌های کوچک فعال است.

به همین دلیل نیاز به دستگاهی که سه عملکرد و فرمان دستی، تایمری و پدالی را داشته باشد، افزایش پیدا می‌کند. از این رو از دستگاه تاریخ زن مدل غلطکی در صنایع غذایی به صورت گسترده استفاده می‌شود. البته این دستگاه در صنعت آرایشی و پزشکی نیز کاربردهای زیادی دارد.

قیمت دستگاه تاریخ زن غلطکی

ویژگی‌های دستگاه تاریخ زن غلطکی

دستگاه تاریخ زن مدل غلطکی ویژگی‌های مهمی دارد. از این رو آشنایی با ویژگی‌های مهم آن به شما کمک می‌کند که برای انتخاب دستگاه تاریخ زن مورد نظر خود با تردید روبه‌رو نشوید. مهم‌ترین ویژگی‌های کاربردی این دستگاه تاریخ زن به شرح زیر هستند.

سرعت بالا

روند چاپ اطلاعات مهم روی محصول باید با سرعت صورت بگیرد تا محصولات سریع‌تر به دست مشتری برسند. از این رو بسیاری از کسانی که به دنبال دستگاه تاریخ زن هستند، مهم‌ترین اولویتی که برای خرید دارند این است که دستگاه مورد نظرشان از سرعت بالایی برخوردار باشد.

تاریخ زن غلطکی همان سرعتی که به دنبال آن هستید را دارد. سرعت بالای این دستگاه باعث می‌شود که کار کردن با آن راحت‌تر باشد و عملیا