دستگاه تسمه کش (دستگاه تسمه زن )

توضیحات کلی دستگاه :دستگاه تسمه کش

شیوه ی کار این دستگاه به این صورت است که ، تسمه ها را  که از جنس PP یا PET هستند به دور محصول سفت می کند و می دوزد. این دستگاه برای بسته بندی ( تسمه کشی ) کارتن ها ، بسته های نرم و سفت و بسته بندی تمامی کالاهایی که به شکل چهارگوشه ، استوانه ای و حلقه ای هستند مناسب می باشد. کار با دستگاه تسمه کش برای هر کسی می تواند آسان باشد .

در این دستگاه تسمه ها با سرعت بالا دور محصول کشیده می شوند. نحوه کار به این صورت است که وقتی محصول خود را بر روی صفحه تسمه کش قرار می دهید تسمه در یک جهت به دور آن پیچیده می شود و سپس یک لحظه دستگاه متوقف شده و دوباره تسمه در جهت عکس به دور کالا چرخیده و آن را به طور کامل تسمه کشی می کند و در نهایت عملیات دوخت و برش تسمه در آخر انجام می گیرد .  سرعت عمل و میزان دقت دستگاه های تسمه کش بسیار بالاست. و هر چه که از یک ماشین اتوماتیک  می توان انتظار داشت مانند ، ساده بودن، عملکرد راحت و اطمینان بالا را می توان در این ماشین مشاهده کرد.

دستگاه های تسمه کش در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شوند :

*دستگاه تسمه کش اتوماتیک :

تسمه کش اتوماتیک برای تسمه کشی عموم بسته ها مناسب است. در این دستگاه برای مطمئن شدن از اینکه ماشین با نیروی کمتری تسمه کشی را انجام می دهد، دو غلتک در داخل آن قرار داده شده است. این دستگاه می تواند در خط تولید کالاهایی که دارای اندازه های مختلف هستند و شکلشان نیز با هم متفاوت است مورد استفاده قرار گیرد. و می تواند بدون دخالت انسان و با قدرت فزاینده ی خود، کار کند. صفحه تسمه کشی برقی و مکانیسم انتقال سریع آن موجب شده که تعمیر و نگهداری آن نیز آسان باشد.

ویژگی های تسمه کش اتوماتیک:
  • عملکرد ساده، تعمیر و نگهداری آسان
  • قابلیت کنترل میزان کشش تسمه دور محصول فقط از طریق یک صفحه شماره گیر
کاربرد مدل اتوماتیک :

دستگاه های اتوماتیک عموما برای تسمه کشی انواع بسته های مختلف  ( به جز کالاهای حلقه ای شکل ) و در هر صنعتی به کار می رود، و می توان از آن به تنهایی و یا در خط تولید استفاده کرد.

مشخصات مدل اتوماتیک

تک فاز ۲۲۰ ولت

سه فاز ۳۸۰ ولت

ولتاژ مصرفی

۱۰۵۰-۷۵۰ وات

توان مصرفی

۶۰۰*۸۰۰ (استاندارد)

حداکثر سایز کارتن قابل بسته بندی

۵۰*۸۰ میلی متر

حداقل سایز کارتن قابل بسته بندی

۲٫۱۵ چرخش در ثانیه

سرعت دور تسمه

PP-PET

نوع مواد مصرفی

 ۲۵-۷۰۰ نیوتن(قابل تنظیم)

فشار تسمه

۱۵-۹ میلی متر(PP)

۰٫۵-۱٫۱ میلی متر(PET)

عرض تسمه

۷۵۰ میلی متر

۸۳۰ میلی متر

ارتفاع میز

۱۵۳۰*۶۳۰*۱۴۰۰ میلی متر

۱۵۶۵*۶۵۰*۱۴۲۰ میلی متر

ابعاد دستگاه

دستگاه تسمه کش کابینی

جهت مشاوره و خرید با شماره ۰۹۰۳۱۱۹۱۷۸۹ تماس بگیرید

دستگاه نیمه اتوماتیک :

این برای بسته بندی کارتن ها ، بسته های سفت و نرم ، و همچنین تمام انواع کالاهای مربعی شکل ، استوانه ای و حلقه ای مناسب می باشد. در واقع این دستگاه در ارتفاع های متفاوت وجود دارد: برای تسمه کشی محصولات خیلی بزرگ و خیلی سنگین معمولا از مدل های با کمترین ارتفاع انتخاب می شود تا کالا را بتوان راحت تر روی صفحه ی تسمه کشی قرار دارد و به همین ترتیب هر چه محصول کوچکتر و سبک تر می شود می توان این دستگاه را با ارتفاع بیشتر تهیه کرد.اما این نکته را بدانید که ارتفاع استاندارد در دستگاه های تسمه کش ۸۰ سانتی متر(دستگاه های مورد استفاده در فرودگاه ها ) می باشد . مزیت دستگاه های نیمه اتوماتیک این است که محدودیت تسمه کشی برای هیچ نوع کالایی در آن وجود ندارد ( کوچک،بزرگ و خیلی بزرگ).

کاربرد دستگاه نیمه اتوماتیک:

دستگاه نیمه اتوماتیک در صنایعی از قبیل صنعت مواد غذایی، صنعت تجارت خارجی، صنعت چاپ، صنعت دارویی، صنعت پست و… و کارخانه های تولیدی متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات مدل نیمه اتوماتیک

تک فاز ۲۲۰ ولت

ولتاژ مصرفی

۳۲۰ وات

توان مصرفی

بدون محدودیت سایز

حداکثر سایز کارتن قابل بسته بندی

۳۰*۶۰ میلی متر

حداقل سایز کارتن قابل بسته بندی

۲٫۵ چرخش در ثانیه

سرعت دور تسمه

PP-PET

نوع مواد مصرفی

۴۵۰-۱۰ نیوتن(قابل تنظیم)

فشار تسمه

۱۵-۶ میلی متر(قابل تنظیم)

عرض تسمه

۷۵۰*۵۸۰*۹۰۰ میلی متر

۵۰۵*۵۸۰*۱۴۵۰ میلی متر

ابعاد دستگاه

تسمه مخصوص بسته بندی :

فروش ویژه تسمه بسته بندی درجه یک در انواع رنگ ها ، مخصوص دستگاه های تسمه کش اتوماتیک –  تسمه کش نیمه اتوماتیک و  تسمه کش دستی

تخفیف ویژه برای اعضای باشگاه مشتریان صنعتگران

یک رول کامل هدیه به خریداران دستگاه تسمه کش از گروه صنعتگران

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *