موضوعات
جدیدترین مقالات
پربازدید ترین مقالات
دستگاه وکیوم خانگی ارزان

دستگاه وکیوم خانگی ارزان در راه اندازی کسب و کار خانگی

دستگاه وکیوم خانگی ارزان وسیله برای بسته بندی مواد خوراکی درون منزل است. این دستگاه عملی مانند پرس حرارتی انجام می دهد. با این تفاوت که در دستگاه وکیوم خانگی ارزان هوا به صورت کامل تخلیه می شود. در بسته بندی مواد غذای با دستگاه پرس یا دستگاه دوخت پلاستیک دو سر پلاستیک یا نایلون به هم دوخته می شود. هوای داخل پلاستیک تا حدودی خارج می شود. این هوا صرف دوخت می شود اما در دستگاه وکیوم خانگی ارزان هوا به طور کامل توسط دستگاه تخلیه می شود.

 

تفاوت پرس حرارتی و دستگاه وکیوم خانگی ارزان

دستگاه دوخت پدالی برای دوختن و پلمپ کردن دو سر نایلون و پلاستیک ها مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با فشار آوردن روی لبه های محصول و تولید حرارت باعث پلمپ شدن در محصولات می شود. برای تولید حرارت از هوای داخل پلاستیک استفاده می شود. با این کار تا حدودی هوای بسته خارج می شود. اما باز هم هوا داخل بسته وجود دارد. در دستگاه وکیوم خانگی ارزان همین عملیات انجام می شود. با این تفاوت که هوا کاملا خارج می شود. این دستگاه برای ماندگاری بالاتر مواد غذایی مفید است. دوخت پلاس یا همان دستگاه دوخت حرارتی دارای انواع مختلفی است. دوخت رومیزی، پدالی و ریلی یا غلطکی. اگر قصد خرید دارید حتما با مشاوران ما در تماس باشید.

دستگاه وکیوم خانگی دستی
دستگاه وکیوم خانگی دستی

دستگاه وکیوم خانگی چیست؟

این دستگاه مواد غذایی را بدون هوا و در خلاء بسته بندی می کند. خود دستگاه تمام هوای داخل پلاستیک را بیرون می کشد. در این حالت ماندگاری مواد غذایی بیشتر می شود. مواد تازه تر می مانند و از کیفیت مواد در گذر زمان کم نمی شود. این دستگاه کمی گران تر از دستگاه پرس حرارتی ایرانی است. به همین دلیل در موارد خاص از آن استفاده می شود.

در چه مواردی از دستگاه وکیوم خانگی ارزان استفاده می کنیم؟

گاهی پیش می آید که نگران فاسد شدن زود هنگام مواد غذایی مانند گوشت قرمز، مرغ، ماهی، میگو و بعضی سبزیجات هستیم. برای بسته بندی مواد غذایی آماده که امکان فاسد شدنشان زیاد است از این دستگاه استفاده می کنیم. برای محصولات غذایی و غیر خوراکی نیز دستگاه وکیوم خانگی ارزان مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از دستگاه وکیوم خانگی ارزان چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

این دستگاه برای رونق دادن به کسب و کار خانگی کمک زیادی می کند.

 • با توجه به آنکه چه محصولی را می خواهید بسته بندی کنید دستگاه های مخصوص با قیمت های متفاوتی وجود دارد.

گاهی در بعضی از مشاغل خانگی شاهد آن هستیم که در حال تولید هیچ محصولی نیستند.

در این مشاغل کار اصلی بسته بندی کردن است.

یعنی محصولات عمده را خریداری می کنند و به بسته های کوچکتر تقسیم می کنند.  این عمل سود بسیار زیادی خواهد داشت.

 • در کسب و کارهای خانگی، بسته بندی کردن زیبا و اصولی به معنی احترام به خریدار است.

همان طور که واضح است اگر محصول خوبی تولید کنید اما بسته بندی خوبی نداشته باشد میزان استقبال و فروش پایین می آید.

استفاده از دستگاه وکیوم خانگی ارزان در اینجا به کمک شما می آید.

با این دستگاه ظاهری زیبا و کارخانه ای یه محصولات خانگی خود می دهید. با این کار فروش شما قطعا بالا می رود.

 • استفاده از دستگاه وکیوم خانگی ارزان به شما کمک می کند تا نیروی کار کمتری داشته باشید.
 • با دستگاه وکیوم خانگی ارزان می توانید تمام محصولات دریایی، گوشتی، حبوبات، سبزیجات و غلات را بسته بندی کنید.
 • تعداد زیادی هستند که می خواهند کار با سرمایه کم را شروع کنند.

 بهترین و ارزانترین کار برای این افراد بسته بندی و وکیوم محصولات فله است.

 البته این کار سود زیادی به دنبال خواهد داشت. با این کار می توانید کم کم نیروی کار اضافه کنید و شغل خود را گسترش بدهید.

با خرید این دستگاه از شرکت ما می توانید نیروی کمتری برای کسب و کار خانگی خود داشته باشید.

با این کار  نیروی کار کمتر و سود فروش بیشتر خواهید داشت.

تاریخچه دستگاه وکیوم خانگی ارزان چیست؟

وکیوم در ابتدا برای محصولاتی غیر خوراکی استفاده می شده است. بعد از مدتی که از این دستگاه استفاده می شد به فکر کاربردهای آن در صنایع غذایی افتادند. در این دستگاه از گازهای بی اثر نیتروژن و ازت استفاده می شود. این گازها باعث ماندگاری بیشتر در مواد غذایی می شوند.

دستگاه وکیوم چگونه عمل می کند؟

دستگاه وکیوم خانگی ارزان در ابتدا هوای داخل بسته را تخلیه می کند. سپس محصول را بسته بندی می کند. این عمل باعث ماندگاری محصول می شود. با این کار ارزش افزوده بالایی خواهیم داشت.

دستگاه وکیوم چه خصوصیاتی دارد؟

اولین شرطی که هر دستگاه باید داشته باشد استاندارد بودن است. همچنین برای داشتن استاندارد های کافی باید جنس بدنه از استیل ضد زنگ و قابل شستشو باشد. در مرحله بعدی داشتن امکان تزریق گاز به داخل مواد غذایی است.

چه گازهایی به دستگاه وکیوم تزریق می شود؟

تا به امروز برای ماندگار کردن مواد غذایی و سالم نگه داشتن آنها از گاز نیتروژن و ازت استفاده شده است. این گاز فضای خالی داخل دستگاه را کاملا پر می کند. اما همین گازها اگر از خلوص بالا برخوردار نباشند باعث فاسد شدن مواد غذایی می شوند.

بهترین مدل دستگاه وکیوم چیست؟

اگر می خواهید در خانه یا کارگاه کوچک از وکیوم کردن استفاده کنید بهترین پیشنهاد دستگاه وکیوم خانگی ارزان است. این دستگاه ظرفیت مناسبی برای این حجم از وکیوم کردن دارد وکیوم رومیزی بهترین نوع آن است که در شرکت ما موجود است. دستگاه وکیوم رومیزی بسته های به طول 50 سانت را در هر دو لبه دوخت می زند.

چه محصولاتی را وکیوم می کنیم؟

حبوبات، خرما، پسته، قارچ، آجیل، سبزیجات تازه، گوشت، سوسیس، کالباس، انواع میوه و هر آنچه که در مجاورت هوا فاسد می شود را می توان وکیوم کرد.

انواع مختلف دستگاه وکیوم

 • دستگاه فرمینگ
 • وکیوم پرس
 • سیل وکیوم
 • دستگاه بسته بندی وکیوم صنعتی
 • دستگاه وکیوم خانگی ارزان
 • وکیوم رومیزی و کابینی

دستگاه وکیوم ایستاده

این دستگاه معمولا در مشاغل خانگی استفاده نمی شود. اما اگر تولید خانگی شما بالا رفت می تواند گزینه مناسبی باشد. بهترین ویژگی این دستگاه چرخ دار بودن آن است. این چرخ ها کمک می کند تا دستگاه سنگین به راحتی جا به جا شود. این دستگاه قابلیت شستشو باید داشته باشد. اغلب جنس آنها استیل قابل شستشو و ضد زنگ است. مطالعه این صفحه هم به شما پیشنهاد می کنیم : دستگاه بسته بندی وکیوم

دستگاه وکیوم دو کابین

مهمترین ویژگی این دستگاه در سرعت بالای آن است. زیرا در یک کابین تمام بسته ها چیده می شوند و در کابین دیگر بسته بندی انجام می شوند.

چه دستگاه وکیومی برای مصارف خانگی مناسب است؟

قیمت دستگاه وکیوم خانگی ارزان با توجه به حجم و سرعت دستگاه محاسبه می شود. این دستگاه از نامش معلوم است که چه می کند. عمل دوختن و وکیوم کردن را انجام می دهد. از این دستگاه علاوه بر مصارف خانگی در فروشگاه ها و اغذیه ها نیز می توان استفاده کرد. دستگاه های وکیوم خانگی و رومیزی قیمت کمتری نسبت به دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک دارند. شرکت های مختلف دستگاه های وکیوم متفاوتی تولید می کنند که قیمت های متفاوتی دارد. به طور کلی قیمت یک دستگاه وکیوم از روی آیتم های خاصی مشخص می شود. ظرفیت دستگاه، جنس بدنه، طول فک ها، موتور و پمپ تاثیر زیادی در قیمت دستگاه دارد. برای آگاهی از قیمت های شرکت ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

شاید سوال پیش بیاید دستگاه  با گارانتی بخرید یا خیر؟

اغلب دستگاه هایی که تولید می شوند دارای طول عمر مفید زیادی هستند. معمولا در این مدت دستگاه دچار مشکل و اختلال نمی شود. اصلی ترین قسمت دستگاه وکیوم خانگی ارزان دینام است. اگر این قطعه دارای گارانتی باشد بهتر است.

بخش های اصلی دستگاه وکیوم خانگی

 • دینام
 • پمپ خلاء
 • محفظه وکیوم
 • المنت
 • برد الکترونیک
 • نمایشگر تنظیمات دستگاه
 • انواع دستگاه وکیوم

وکیوم خشکبار

خشکبار از جمله مواد خوراکی است که می توان در منزل بسته بندی کرد. با وجود دستگاه وکیوم خانگی ارزان می توانید در خانه کسب و کار خانگی راه بیندازید. حتی می توانید به صورت سنتی خشکبار را تولید کنید و به وسیله این دستگاه ظاهری زیبا به محصول خود بدهید. از طرفی با وکیوم کردن از کپک زدن و خراب شدن خشکبار جلوگیری می کنید. همان عمل خشک کردن میوه ها خود باعث ماندگاری آن می شود. اما با وکیوم کردن طول عمر آن را افزایش می دهیم.

آیا می توان خرما را در خانه وکیوم کرد؟

باید بگوییم خرما در سه نوع وجود دارد. خرمای خشک، نیمه خشک و نرم.

تمام این انواع خرما را می توانیم با دستگاه وکیوم خانگی ارزان بسته بندی کنیم.

برای مصارف خانگی برای آنکه سبک تر و ارزان تر باشد بهتر است نوع خانگی آن را خریداری کنیم. به این صورت می توانید در خانه کسب و کار پر سود راه بیندازید.

 

خرما وکیوم شده با دستگاه وکیوم خانگی
خرما وکیوم شده با دستگاه وکیوم خانگی

 

جمع بندی

دستگاه وکیوم خانگی ارزان در حقیقت عمل خلاء، مکش یا همان فشار را انجام می دهد. دستگاه های خانگی و صنعتی می توانند در زمانی مشخص حجم زیادی از گاز را از فضای داخل بسته بردارد و خلاء ایجاد کند. بعضی از دستگاه ها با کشیدن هوا و تزریق گاز ازت یا نیتروژن بسته را وکیوم می کنند. در این حالت ماندگاری مواد غذایی بالا می رود. شرکت صنعتگران با سالها تجربه آماده ارائه مشاوره های رایگان در زمینه انواع بسته بندی ها به مشتریان عزیز است. در این مقاله به بعضی از سوالات شما در مورد بسته بندی با دستگاه وکیوم خانگی ارزان پاسخ دادیم. با ما در تماس باشید.

 

 

نمونه وکیوم مواد غذایی با وکیوم خانگی
نمونه وکیوم مواد غذایی با وکیوم خانگی

 

 

به این مطلب امتیاز بدید
product image
امتیاز نویسنده
1star1star1star1star1star
امتیاز مخاطب
1.5 based on 6 votes
نام برند
صنعتگران
نام دستگاه
دستگاه وکیوم خانگی
قیمت
1111111 111111
موجودی در انبار
Available in Stock

3 پاسخ

 1. من برای بسته بندی دلمه و کوفته تبریزی از چه نوع دستگاه وکیوم باید استفاده کنم.در صورت امکان قیمت نیز از طریق جی میل اعلام بفرمائید.توضیحات خوب بود متشکرم

  1. سلام کاظم عزیز
   جهت دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید یا در واتسپ پیام بدید.
   با تشکر موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *