دستگاه تسمه کش تسمه کش کابین دار تسمه کش پنوماتیک

دستگاه تسمه کش (دستگاه تسمه زن )

شرح دستگاه تسمه کش (دستگاه تسمه زن ) :دستگاه تسمه کش

دستگاه تسمه کش (دستگاه تسمه زن ) ; شیوه ی کار دستگاه تسمه کش به این صورت است که ، تسمه ها را  که از جنس PP یا PET هستند به دور محصول سفت می کند و می دوزد. این دستگاه برای بسته بندی ( تسمه کشی ) کارتن ها ، بسته های نرم و سفت و بسته بندی تمامی کالاهایی که به شکل چهارگوشه ، استوانه ای و حلقه ای هستند مناسب می باشد. کار با دستگاه تسمه کش برای هر کسی می تواند آسان باشد .

در این دستگاه تسمه ها با سرعت بالا دور محصول کشیده می شوند. نحوه کار به این صورت است که وقتی محصول خود را بر روی صفحه تسمه کش قرار می دهید تسمه در یک جهت به دور آن پیچیده می شود و سپس یک لحظه دستگاه متوقف شده و دوباره تسمه در جهت عکس به دور کالا چرخیده و آن را به طور کامل تسمه کشی می کند و در نهایت عملیات دوخت و برش تسمه در آخر انجام می گیرد .  سرعت عمل و میزان دقت دستگاه های تسمه کش بسیار بالاست. و هر چه که از یک ماشین اتوماتیک  می توان انتظار داشت مانند ، ساده بودن، عملکرد راحت و اطمینان بالا را می توان در این ماشین مشاهده کرد.

دستگاه های تسمه کش در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شوند :

*دستگاه تسمه کش اتوماتیک :

تسمه کش اتوماتیک برای تسمه کشی عموم بسته ها مناسب است. در این دستگاه برای مطمئن شدن از اینکه ماشین با نیروی کمتری تسمه کشی را انجام می دهد، دو غلتک در داخل آن قرار داده شده است. دستگاه تسمه کشی اتوماتیک می تواند در خط تولید کالاهایی که دارای اندازه های مختلف هستند و شکلشان نیز با هم متفاوت است مورد استفاده قرار گیرد. و می تواند بدون دخالت انسان و با قدرت فزاینده ی خود، کار کند. صفحه تسمه کشی برقی و مکانیسم انتقال سریع آن موجب شده که تعمیر و نگهداری آن نیز آسان باشد.

ویژگی های تسمه کش اتوماتیک:
  • عملکرد ساده، تعمیر و نگهداری آسان
  • قابلیت کنترل میزان کشش تسمه دور محصول فقط از طریق یک صفحه شماره گیر
کاربرد  تسمه کش اتوماتیک :

دستگاه تسمه کش اتوماتیک عموما برای تسمه کشی انواع بسته های مختلف  ( به جز کالاهای حلقه ای شکل ) و در هر صنعتی به کار می رود، و می توان از آن به تنهایی و یا در خط تولید استفاده کرد.

دستگاه تسمه کش اتوماتیک

تک فاز ۲۲۰ ولت

سه فاز ۳۸۰ ولت

ولتاژ مصرفی

۱۰۵۰-۷۵۰ وات

توان مصرفی

۶۰۰*۸۰۰ (استاندارد)

حداکثر سایز کارتن قابل بسته بندی

۵۰*۸۰ میلی متر

حداقل سایز کارتن قابل بسته بندی

۲٫۱۵ چرخش در ثانیه

سرعت دور تسمه

PP-PET

نوع مواد مصرفی

 25-700 نیوتن(قابل تنظیم)

فشار تسمه

۱۵-۹ میلی متر(PP)

۰٫۵-۱٫۱ میلی متر(PET)

عرض تسمه

۷۵۰ میلی متر

۸۳۰ میلی متر

ارتفاع میز

۱۵۳۰*۶۳۰*۱۴۰۰ میلی متر

۱۵۶۵*۶۵۰*۱۴۲۰ میلی متر

ابعاد دستگاه

دستگاه تسمه کش (دستگاه تسمه زن )

جهت مشاوره و خرید با شماره ۰۹۰۳۱۱۹۱۷۸۹ تماس بگیرید

*دستگاه تسمه کش نیمه اتوماتیک :

دستگاه تسمه کش نیمه اتوماتیک برای بسته بندی کارتن ها ، بسته های سفت و نرم ، و همچنین تمام انواع کالاهای مربعی شکل ، استوانه ای و حلقه ای مناسب می باشد. در واقع دستگاه تسمه کش نیمه اتوماتیک در ارتفاع های متفاوت وجود دارد: برای تسمه کشی محصولات خیلی بزرگ و خیلی سنگین معمولا دستگاه تسمه کش با کمترین ارتفاع انتخاب می شود تا کالا را بتوان راحت تر روی صفحه ی تسمه کشی قرار دارد و به همین ترتیب هر چه محصول کوچکتر و سبک تر می شود می توان این دستگاه را با ارتفاع بیشتر تهیه کرد.اما این نکته را بدانید که ارتفاع استاندارد در دستگاه های تسمه کش ۸۰ سانتی متر(تسمه کش های مورد استفاده در فرودگاه ها ) می باشد . مزیت دستگاه تسمه کش نیمه اتوماتیک این است که محدودیت تسمه کشی برای هیچ نوع کالایی در آن وجود ندارد ( کوچک،بزرگ و خیلی بزرگ).

کاربرد دستگاه تسمه کش نیمه اتوماتیک:

دستگاه تسمه کش نیمه اتوماتیک در صنایعی از قبیل صنعت مواد غذایی، صنعت تجارت خارجی، صنعت چاپ، صنعت دارویی، صنعت پست و… و کارخانه های تولیدی متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه تسمه کش نیمه اتوماتیک

تک فاز ۲۲۰ ولت

ولتاژ مصرفی

۳۲۰ وات

توان مصرفی

بدون محدودیت سایز

حداکثر سایز کارتن قابل بسته بندی

۳۰*۶۰ میلی متر

حداقل سایز کارتن قابل بسته بندی

۲٫۵ چرخش در ثانیه

سرعت دور تسمه

PP-PET

نوع مواد مصرفی

۴۵۰-۱۰ نیوتن(قابل تنظیم)

فشار تسمه

۱۵-۶ میلی متر(قابل تنظیم)

عرض تسمه

۷۵۰*۵۸۰*۹۰۰ میلی متر

۵۰۵*۵۸۰*۱۴۵۰ میلی متر

ابعاد دستگاه

 دستگاه تسمه کش (دستگاه تسمه زن )

تسمه مخصوص بسته بندی :

فروش ویژه تسمه بسته بندی درجه یک در انواع رنگ ها ، مخصوص دستگاه های تسمه کش اتوماتیک –  تسمه کش نیمه اتوماتیک و  تسمه کش دستی

تخفیف ویژه برای اعضای باشگاه مشتریان صنعتگران

poly straps 1 poly straps 2 poly straps 3

یک رول کامل هدیه به خریداران دستگاه تسمه کش از گروه صنعتگران