کارگاه بسته بندی عسل

راه اندازی کارگاه بسته‌بندی عسل در خانه

/
عسل به دلیل داشتن مواد مغذی فراوان و خاصیت درمانی تغذیه‌ای بسیار زیاد به یکی از پرفروش ترین و پرطرف‌دارترین ماده غذایی تبدیل شده است. در کشور ما به دلیل وجود دشت‌ها و مناطق سرسبز کوهستانی و پوشش‌های گیاهی غنی، زنبورداری به یک حرفه موفق و فعال تبدیل شده است که می‌توانند ازاین طریق به تولید عسل طبیعی بپردازند.
طرح توجیهی بسته بندی حبوبات

راه اندازی کارگاه بسته بندی حبوبات و قندوشکر

/
ما در این مقاله تصمیم گرفتیم درباره ی کارگاه بسته بندی حبوبات و قندوشکر صحبت کنیم. اگر شما هم تصمیم گرفتید یک کارگاه بسته بندی خانگی راه اندازی کنید، یکی از گزینه های انتخابی شما راه اندازی کارگاه بسته بندی حبوبات می باشد.
بررسی دستگاه پر کن مایعات

بررسی دستگاه پر کن | انواع دستگاه پر کن مایع

/
در این پست قصد داریم به بررسی دستگاه پرکن مثل انواع دستگاه پرکن مایع بپردازیم. دستگاه پرکن معمولاً برای پر کردن مقدار معینی از هر نوع مواد در بسته‌ها و ظرف های مشخص مورد استفاده قرار می‌گیرد. به این دلیل که ویسکوزیته و غلظت و نوع مواد مختلف با هم تفاوت دارند انواعی از دستگاه پرکن در صنعت وجود دارد.
دستگاه تسمه کش نیمه اتوماتیک

مقایسه چند دستگاه تسمه کش رایج در صنعت بسته‌بندی

اگر قصد خرید دستگاه تسمه کش را دارید بدانید دستگاه تسمه کش با استفاده از بند های پلاستیکی یا فلزی که در اصطلاح تسمه نامیده می شود بسته‌بندی محکم‌تری را بر روی محصولات متنوع مخصوصاً کارتونی اعمال می‌کند تا در حین نگهداری و حمل‌ونقل آسیبی به کالا وارد نشود. شرکت‌ها و فروشگاه‌های مختلفی این دستگاه را عرضه می‌کند اما ما قصد داریم چند مدل از این دستگاه را در این مقاله مورد بررسی قرار دهیم.
انواع دستگاه پرکن پودری

بررسی نکات مهم در انتخاب انواع دستگاه پرکن پودری

/
وقتی صحبت از محصولاتی می شود که به صورت روزمره توسط ما مورد استفاده قرار می گیرد، نوع پودری آن ها یکی از موارد مهم است که بسیار رایج می باشد که توسط انواع دستگاه پرکن پودری یا به صورت دستی تولید می شوند.
دستگاه تسمه کش

5 سوال و جواب متداول درباره دستگاه تسمه کش پلاستیکی

/
اگر تصمیم به نوسازی و اصلاح فرآیند های بسته بندی در کارخانه و کسب و کار خود گرفته اید، ممکن است به فکرتجهیز کردن با مواد مصرفی جدید وماشین آلاتی مثل دستگاه تسمه کش بیفتید. در ادامه در مورد سوالات کلیدی این دستگاه با ما همراه باشید

کاربرد بسته بندی شیرینگ صنعتی ، خانگی و دستی

/
دنیای بسته بندی شیرینگ صنعتی بسیار بزرگ است، وصنایع گسترده ای وجود دارند که از دستگاه های شیرینگ برای بسته بندی محصولات استفاده می کنند.
ارتباط بین دستگاه بسته‌بندی و افزایش تولید

ارتباط بین دستگاه بسته‌بندی و افزایش تولید

/
هرچه دستگاه بسته بندی در صنایع و تولیدی های مخنلف به روز تر و پیشرفته تر باشد، تولید بالاتر و سود دهی بیشتر خواهد بود.در این مقاله قصد داریم ارتباط بین دستگاه بسته‌بندی و افزایش تولید را بررسی کنیم

بررسی مراحل تولید و بسته بندی ژله و مربا

/
در این بخش قصد داریم در باره ی مراحل مختلف بسته بندی ژله و مربا و معرفی دستگاه هایی که این فرآیند ها را انجام میدهند بپردازیم.
سلامت بسته بندی مواد غذایی

اهمیت بسته بندی مواد غذایی خشک پرمصرف

/
بسته بندی مواد غذایی پر مصرف بسیار اهمیت دارد، زیرا جز موادی با تقاضای بالا می باشند که بسته بندی اصولی در انتخاب و خرید آن تاثیر گذار می باشد
مطالب وبلاگ
صفحات

صفحات در دسترس

دسته ها
ماهانه