دستگاه بسته بندی صنعتگران | فروش دستگاه های بسته بندی

واحد فروش 66941540-021

دستگاه بسته بندی کیک در منزل

دستگاه بسته بندی کیک در منزل

میانگین: 5 - تعداد رای‌ها: 1

دستگاه بسته بندی کیک در منزل جزو پرمصرف‌ترین دستگاه‌های بسته بندی خانگی هستند. بسیاری از افراد جامعه علاقه شدید به شیرینی جات به خصوص کیک و کلوچه دارند. این خوراکی‌ها نیز مانند تمامی مواد غذایی دیگر برای جلوگیری از خرابی و ماندگاری بیشتر نیاز به بسته بندی دارند. برای بسته بندی این خوراکی‌ها از دستگاه بسته بندی کیک استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و بسته بندی جذابی را ارائه می‌دهند.

بسته بندی کیک در منزل

بسته بندی در منزل یکی از شغل‌های پرطرفدار در دهه اخیر بوده است. این شغل انعطاف زمانی بالایی به شما می‌دهد و شما به راحتی می‌توانید به تمامی کارهای روزانه خود برسید. همچنین نیاز به سرمایه اولیه بسیار کمی دارد و افرادی که مشغول به این کار هستند از پرداخت هزینه‌های رفت و آمد و اجاره معاف هستند. بسته بندی در منزل درآمد بالایی دارد و اگر بتوانید بسته بندی‌های مناسبی را ارائه کنید قطعا سود خوبی را به دست خواهید آورد.

بسته بندی کیک

بسیاری از افراد به دلایل مختلفی مانند مشغله زیاد، تحصیل و… توانایی کار در خارج از خانه را ندارند. این دسته از افراد برای کسب درآمد می‌توانند به کار در خانه مشغول شوند. یکی از ایده‌های بسته بندی در منزل، بسته بندی کیک است که به دلیل تقاضای بالایی خریداران، بازار بسیار خوبی دارد و موفقیت در آن به شرط ارائه بسته بندی مناسب حتمی است. این کار برای خانم‌های خانه دار و داشنجویان انتخاب بسیار مناسبی است. در ادامه به معرفی انواع دستگاه‌های بسته بندی مورد نیاز برای بسته بندی کیک در منزل می‌پردازیم.

دستگاه بسته بندی کیک در منزل

برای بسته بندی کیک در منزل، باید دستگاهی را خریداری نمایید که برای استفاده در محیط خانه مناسب باشد. دستگاه‌های بسته بندی خانگی دارای سایز و ابعاد مناسبی بوده و وزن سبکی نیز دارند. این دستگاه‌ها از قیمت پایین‌تری نسبت به دستگاه‌های صنعتی برخوردارند و شما می‌توانید به راحتی برای راه اندازی کسب و کار بسته بندی کیک در منزل آن‌ها را خریداری نمایید. برای بسته بندی کیک در خانه می‌توانید از دستگاه‌های دوخت دستی، دوخت پدالی، سیل لیوان، سیل القایی و دستگاه سلفون کش استفاده نمایید.

دستگاه دوخت دستی

دستگاه دوخت دستی
دستگاه دوخت دستی

دستگاه دوخت دستی که به آن دستگاه پرس دستی نیز گفته می‌شود برای بسته بندی انواع بسته‌های پلاستیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه نوعی از دستگاه‌های دوخت است که به صورت دستی کار می‌کند. برای استفاده از این دستگاه ابتدا باید بسته پلاستیکی را با محصول پر نموده و سپس لبه بسته را روی فک پایین دستگاه قرار دهیم. سپس فک بالایی را با استفاده از دستتان پایین آورده و چند ثانیه نگهدارید تا عملیات دوخت انجام شود. این دستگاه قابلیت تنظیم دما را داشته و قابلیت بسته بندی بیشتر بسته‌های پلاستیکی موجود در بازار را دارد.

دستگاه دوخت پدالی برای بسته بندی کیک در منزل

دستگاه دوخت پدالی
دستگاه دوخت پدالی

دستگاه دوخت پدالی نوعی دیگر از دستگاه‌های دوخت است. تفاوت این دستگاه با دستگاه دوخت دستی این است که در دستگاه دوخت دستی برای انجام عملیات دوخت باید با نیروی دست فک بالایی را روی فک پایینی فشار دهیم اما در دستگاه دوخت پدالی باید این نیرو را به پدال دستگاه وارد نماییم. دستگاه دوخت پدالی برای بسته بندی محصولات مختلفی داخل بسته‌های پلاستکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه را می‌توان در منزل و یا کارگاه‌های کوچک استفاده نمود.

دستگاه سلفون کش

دستگاه سلفون کش
دستگاه سلفون کش

کشیدن سلفون یکی از محبوب‌ترین روش‌های بسته بندی مواد غذایی است. بسته بندی با استفاده از سلفون از تماس هوا با کیک جلوگیری نموده و از خشک شدن آن جلوگیری می‌کند. عمل بسته بندی با سلفون را دستگاه سلفون کش انجام می‌دهد. دستگاه سلفون کش عملکرد و کارایی بسیار بالایی دارد و یکی از پرفروش‌ترین دستگاه‌های بسته بندی در زمینه مواد غذایی است. این روش بسته بندی طراوت کیک‌ها را حفظ نموده و از آن در مقابل گرد و غبار و آلودگی محافظت می‌کند.

دستگاه بسته بندی سیل لیوان

دستگاه سیل لیوان
دستگاه سیل لیوان

برخی از کیک‌ها داخل لیوان عرضه می‌شوند. برای بسته بندی این نوع لیوان‌ها از دستگاهی استفاده می‌شود که به آن دستگاه بسته بندی سیل لیوان گفته می‌شود. سیل به معنای آب بندی می‌باشد و دستگاه سیل لیوان دقیقا همین کار را با لیوان انجام می‌دهد. در بسته بندی لیوان به روش سیل، با استفاده از حرارت المنت دستگاه، یک لایه پلاستیک یا سلفون روی دهانه لیوان چسبانده می‌شود که باعث جلوگیری از خروج محتوای داخل لیوان شده و از ورود گرد و غبار و… به داخل لیوان جلوگیری می‌کند.

دستگاه سیل القایی برای بسته بندی کیک در منزل

دستگاه سیل القایی
دستگاه سیل القایی

دستگاه سیل القایی مانند دستگاه سیل لیوان عمل آب بندی را انجام می‌دهد. با این تفاوت که برخی از کیک‌ها داخل لیوان‌های کاغذی و یا ظروف PET، PE، PVC و PP عرضه می‌شوند که دستگاه سیل لیوان قابلیت بسته بندی آن‌ها را ندارد. برای بسته بندی با استفاده از دستگاه سیل القایی نیاز به واشر مخصوص سیل القایی دارد. ابتدا واشر را داخل درب ظرف قرارداده و آن را محکم روی ظرف می‌بندیم. در مرحله بعد دسته دستگاه را روی درب قرار می‌دهیم و دکمه آن را می‌فشاریم تا عملیات سیل انجام شود.

سخن آخر

دستگاه بسته بندی کیک در منزل یکی از انواع دستگاه‌های بسته بندی است. این دستگاه‌ها از سایز و ابعاد مناسب برای کار در خانه برخوردار هستند و وزن سبکی نیز دارند که جا به جایی آن‌ها را آسان می‌کند. برای بسته بندی کیک در خانه باید یکی از دستگاه‌های نام برده شده را با توجه به نیازها و تیراژ بسته بندی روزانه خود خریداری نمایید. جهت تهیه دستگاه‌های بسته بندی کیک در منزل، می‌توانید با شماره‌های 02166941540 و 09031191789 تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان همکاران واحد فروش ما در گروه صنعتگران بهره مند شوید.

آنچه در این مقاله میخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *