دستگاه بسته بندی صنعتگران | فروش دستگاه های بسته بندی

واحد فروش 66941540-021

چطور خط تولید با 200 میلیون راه اندازی کنیم؟

چطور خط تولید با ۲۰۰ میلیون راه اندازی کنیم؟

میانگین: 5 - تعداد رای‌ها: 135

مشاغل تولیدی و خطوط تولید همیشه پردرآمد و پرسود هستند. به همین دلیل بسیاری از افرادی که به دنبال راه اندازی یک خط تولید برای کسب درآمد هستند. شما اگر سرمایه اولیه بالایی دارید، می‌توانید یک تولیدی بزرگ یا کارخانه راه اندازی کنید؛ و اگر سرمایه اولیه کمی دارید نیز می‌توانید در حد یک کارگاه خانگی این کار را راه اندازی نموده و از آن کسب درآمد کنید. در هر دو صورت این کار سود دهی بالایی دارد؛ اما مسلما از کارگاه بزرگ‌تر، درآمد بیشتری حاصل می‌شود. شما می‌توانید با 200 میلیون تومان یک خط تولید سودآور را راه اندازی نموده و از کسب درآمد داشته باشید.

رقابت در مشاغل تولیدی بسیار جدی است. به همین دلیل برای راه اندازی خط تولید، ابتدا باید به دقت بازار تولیدی و ظرفیت‌های آن را بررسی نماییم و بهترین ایده‌ها برای راه اندازی خط تولید را پیدا کنیم. برای راه اندازی خط تولید با 200 میلیون باید بررسی دقیق‌تری انجام دهیم و سرمایه اولیه مورد نیاز برای هرکدام از ایده‌های موجود را نیز بررسی نماییم. در ادامه به بررسی برترین ایده‌های راه اندازی تولیدی با سرمایه اولیه 200 میلیون تومان می‌پردازیم.

انواع خط تولید
انواع خط تولید

انواع خط تولید با سرمایه اولیه 200 میلیون

امروزه خطوط تولید متنوعی هستند که می‌توان با سرمایه 200 میلیون تومان در آن‌ها سرمایه گذاری مطمئن و پرسودی داشت. شما در صورتی که کار خود را با تحقیق کامل شروع نمایید و بتوانید کار را باکیفیت و نظم بالا انجام دهید، قطعا می‌توانید به درآمد بالایی دست پیدا کنید. ایده‌های راه اندازی خط تولید با سرمایه 200 میلیون تومان بسیار زیاد هستند و شما باید با توجه به سلیقه و توانمندی‌های خود یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید.

بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی انواع مواد غذایی مانند خشکبار و حبوبات، از جلمه کارهایی است که می‌توان با سرمایه کم آن را راه اندازی کرد و درآمد بالایی از آن بدست آورد. این کار همچنین قابلیت گسترش دارد و شما می‌توانید ابتدا با سرمایه خیلی کم آن را راه اندازی نمایید و پس از رسیدن به سود، آن را گسرش دهید و یک کارگاه بزرگ بسته بندی راه اندازی کنید. در ادامه با تعدادی از خطوط تولید و بسته بندی که می‌توان آن‌ها را با سرمایه حدود 200 میلیون تومان راه اندازی کرد آشنا خواهیم شد.

خط تولید و بسته بندی حبوبات

خط تولید و بسته بندی حبوبات
خط تولید و بسته بندی حبوبات

بسته بندی حبوبات از پردآمدترین مشاغل تولیدی در سال‌های اخیر بوده است. شما می‌توانید بسته بندی حبوبات را هم در منزل و هم در کارگاه‌های بزرگ‌تر انجام دهید. حبوبات یکی از پرمصرف‌ترین مواد غذایی بوده و همواره داخل سبد خرید خانوار وجود دارد. به همین دلیل همواره بازار آن‌ها داغ است. شما با ارائه یک بسته بندی مناسب و باکیفیت می‌توانید سهم خود را از این بازار بگیرید. برای بسته بندی حبوبات می‌توانید از دستگاه دوخت ریلی و دستگاه وکیوم  استفاده نمایید.

خط تولید و بسته بندی زعفران با 200 میلیون تومان

شما می‌توانید با 200 میلیون تومان و یا حتی کم‌تر خط تولید بسته بندی زعفران را راه اندازی کنید. این کار سود بسیار بالایی دارد و می‌توانید حتی در خانه به این کار مشغول شوید. برای شروع این کار تنها نیاز است که مقادیر اولیه زعفران و همچنین دستگاه‌های مخصوص بسته بندی آن را خریداری نمایید و شروع به بسته بندی زعفران نمایید. برای راه اندازی خط تولید بسته بندی زعفران می‌توانید از دستگاه دوخت دستی و دستگاه اسکین پک استفاده نمایید.

خط تولید و بسته بندی خرما

خرما یکی از میوه‌هایی است که از قدیم مصرف آن رواج داشته است. خرما در ایران نیز بسیار محبوب است و تقاضا برای آن بسیار زیاد است. همین موضوع باعث شده تا افراد زیادی رو به شغل بسته بندی خرما بیاورند. با توجه به محبوبیت این میوه، شما می‌توانید با یک بسته بندی استاندارد و مشتری پسند، توجه بیشتر مشتریان را جلب نموده و سود خوبی از این کار بدست بیاورید. بسته بندی شما باید خرما را تا زمان رسیدن به دست مشتری سالم نگه دارد. برای بسته بندی این میوه می‌توان از دستگاه سلفون کش، دستگاه وکیوم خانگی و دستگاه شیرینگ پک استفاده کرد.

راه اندازی مرکز تهیه غذا

راه اندازی مرکز تهیه غذا
راه اندازی مرکز تهیه غذا

افزایش مشغله در زندگی‌های امروزی سبب شده تا همه افراد زمان لازم برای تهیه و پخت غذا را نداشته باشند. به همین دلیل مراکز تهیه غذا بسیار در میان مردم محبوب شده‎‌اند. هزینه راه اندازی تهیه غذا هزینه معقولی است و با حدود 200 میلیون تومان می‌‍توانید یک مرکز تهیه غذا راه اندازی کنید و به این کار پرسود مشغول شوید. شما برای راه اندازی کیترینگ یا تهیه غذا نیاز به دستگاه بسته بندی برای عرضه غذا به صورت بیرون بر دارید. برای مشاهده انواع مختلف این دستگاه و قیمت آن‌ها می‌توانید از صفحه دستگاه بسته بندی دیدن نمایید.

تولیدی لباس با 200 میلیون تومان

دوخت و تولید لباس نیز جزء کارهای تولیدی به حساب می‌آید. شما به راحتی می‌توانید با خرید دستگاه‌ها و مواد اولیه مورد نیاز، لباس‌های مختلفی را تولید نمایید و آن‌ها را به فروش برسانید. شما می‌توانید ابتدا با سرمایه کم این کار را آغاز کنید و پس از رسیدن به سود، کار خود را گسترش دهید و درآمد بیشتری کسب نمایید. در این شغل، طراحی زیبا و کیفیت محصول نهایی مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار در میزان درآمد شما هستند.

پخت شیرینی و کیک

پخت کیک و شیرینی
پخت کیک و شیرینی

پخت انواع شیرینی و کیک را حتی در خانه نیز می‌توانید انجام دهید و نیاز نیست هزینه زیادی را برای آن پرداخت کنید. امروزه در خانه همه ما فر وجود دارد. شما می‌توانید ابتدا با استفاده از فر خانگی شروع به پختن شیرینی و فروش آن‌ها کنید و پس از مدتی کار خود را گسترش داده و یک تولیدی برای شیرینی‌ و کیک‌های خود راه اندازی کنید. شیرینی‌جات از محبوب‌ترین خوراکی‌ها در بین مردم هستند و همواره در تمام طول سال، فروش بالایی دارند. این موضوع باعث می‌شود که تولید شیرینی و کیک تبدیل به یک کار پرسود شود.

سخن پایانی

شروع یک کسب و کار همیشه یکی از سخت‌ترین مراحل آن است. در این مرحله باید تحقیق زیادی کنید و بهترین ایده‌ها را برای شروع کسب و کار پیدا کنید. به خصوص اگر سرمایه شما محدود است. در این مطلب به معرفی خط تولیدهایی که می‌توان آن ها را با سرمایه اولیه 200 میلیون راه اندازی کرد پرداختیم. کسب و کارهای یاد شده، علاوه اینکه سرمایه کمی برای راه اندازی نیاز دارند، سود بالایی نیز دارند.

Summary
چطور خط تولید با 200 میلیون راه اندازی کنیم؟
Article Name
چطور خط تولید با 200 میلیون راه اندازی کنیم؟
Description
راه اندازی خط تولید با 200 میلیون تومان | خطوط تولیدی یکی از پردرآمدترین مشاغل هستند. ایده‌های بسیاری برای این کار وجود دارد که باید با توجه سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.
Author
محمدرضا اردستانی
Publisher Name
محمدرضا اردستانی
Publisher Logo

آنچه در این مقاله میخوانید

6 پاسخ

  1. سلام مرتضی عزیز
   راه اندازی هر کسب و کاری فارق از میزان سرمایه اولیه به مهارت های شما، زمینه های فعالیت در دسترس و پتانسیل های محیطی و ارتباطات شما بستگی دارد
   بصورت کلی میشه گفت شغل بسته بندی با توجه به پتانسیل های تولید میتونه بازدهی خوبی داشته باشه اگر منظور شما راه اندازی کسب و کار در زمینه بسته بندی است.
   موفق باشید.

 1. سلام . مقاله خوبی بود
  فقط یه سوال دیگه داشتم
  آیا میشه دستگاه بسته بندی شکلات بخریم و از خود کارخانه جات شکلات تهیه کنیم و با یک برند جدید و طرح جدید ارائه بدیم؟
  و یه سوال دیگه برای بسته بندی ادویه جات عمده ادویه رو باید از کجا تهیه کرد ؟

  1. سلام حسن عزیز
   در مورد گزینه اول بعید میدونم همچین موردی امکان پذیر باشه بدلیل اینکه هر پروانه بهره برداری و برند ثبت شده مرتبط به یک کد کارگاهی و بهداشت از سازمان غذا دارو هستش، پیشنهاد میکنم جهت اطلاعات بیشتر با سازمان غذادارو مشورت کنید ،درباره سوال دوم هم بستگی به موقعیت مکانی هر کدام از ادویه ها ممکن از نقاط مختلفی تامین شود نیاز به بررسی و تحقیقات بیشتر میدانی دارد.
   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *