دستگاه بسته بندی صنعتگران | فروش دستگاه های بسته بندی

واحد فروش 66941540-021

آموزش کار با دستگاه جت پرینتر

آموزش کار با دستگاه جت پرینتر

میانگین: 5 - تعداد رای‌ها: 4

جت پرینترها نوعی پیشرفته از دستگاه‌های تاریخ زن به حساب می‌آیند. دستگاه جت پرینتر دارای دو مدل دستی و اتوماتیک است. تفاوت جت پرینترها با دستگاه‌های تاریخ زن حرارتی این است که دستگاه‌های تاریخ زن تنها قابلیت چاپ تاریخ تولید و تاریخ انقضاء را دارند؛ اما دستگاه جت پرینتر دارای حافظه داخلی هستند و توانایی چاپ هر طرحی که بتوانید به حافظه آن منتقل کنید را دارند. در این مطلب به آموزش کار با دستگاه جت پرینتر می‌پردازیم.

آموزش کار با دستگاه جت پرینتر دستی

دستگاه جت پرینتر دستی

دستگاه جت پرینتر دستی یک پرینتر قابل حمل است. شما می‌توانید به دو صورت اطلاعات مورد نیاز برای چاپ را به حافظه دستگاه وارد نمایید. اولین روش وارد کردن متن به صورت دستی روی دستگاه است. این دستگاه به صورت صفحه لمسی ساخته شده است که مانند برنامه‌های داخل گوشی، می‌توانید متن یا محتوای مورد نظر را تایپ کرده و سپس آن را در حافظه دستگاه ذخیره کنید. پس از آن می‌توانید متنی که ذخیره نمودید را روی محصول چاپ نمایید.

روش دوم وارد کردن اطلاعات به وسیله یک فلش مموری است. شما می‌توانید لوگو، QRCODE و… را از طریق این فلش مموری به حافظه دستگاه منتقل کنید. اطلاعات فوق را از طریق کامپیوتر به فلش مموری منتقل نموده و سپس آن را به دستگاه متصل نمایید و اطلاعات را به حافظه دستگاه منتقل کنید. سپس می‌توانید این اطلاعات را برای چاپ انتخاب نمایید و لوگو، QRCODE و… را روی محصولات خود چاپ نمایید.

 

دستگاه جت پرینتر

 

این دستگاه دارای یک دکمه است که با فشردن آن عملیات چاپ انجام می‌شود. برای کار با این دستگاه باید دستگاه را روی بسته محصول کشیده و در همین حین دکمه دستگاه را بفشارید تا تاریخ، متن یا طرح مورد نظرتان روی بسته محصول چاپ شود. این دستگاه قابلیت چاپ روی تمامی سطوح با تمامی جنس‌ها را دارد.

 

آموزش کار با دستگاه جت پرینتر اتوماتیک

دستگاه جت پرینتر اتوماتیک صنعتی
دستگاه جت پرینتر اتوماتیک صنعتی

کار با دستگاه جت پرینتر اتوماتیک بسیار آسان است. این دستگاه روی نوار نقاله نصب شده و به صورت اتوماتیک عملیات چاپ را انجام می‌دهد. جت پرینتر اتوماتیک چند مدل دارد. برخی از مدل‌ها به صورت دستی تنظیم می‌شوند؛ برخی مدل‌های دیگر نیز قابلیت اعمال تنظیمات را از راه دور از طریق بلوتوث (Bluetooth) و یا وای فای (Wi-Fi) را دارند. دستگاه جت پرینتر اتوماتیک دارای یک سنسور است که عبور محصول را تشخیص داده و تاریخ و اطلاعات مورد نظر را روی محصول چاپ می‌کند.

سخن پایانی

دستگاه جت پرینتر پیشرفته‌ترین دستگاه تاریخ زن است. این دستگاه قابلیت چاپ هرنوع طرحی که به حافظه آن منتقل کنید را دارد. شما می‌توانید لوگو، QRCODE، تاریخ تولید و انقضاء و… را با استفاده از این دستگاه چاپ نمایید. برای وارد کردن اطلاعات به حافظه دستگاه، دو راه دارید. راه اول وارد کردن اطلاعات به صورت دستی و راه دوم وارد کردن اطلاعات از طریق فلش مموری است. در این مطلب به آموزش کار با دستگاه جت پرینتر پرداختیم.

مطالب مرتبط:

آموزش کار با دستگاه تاریخ زن دستی

آموزش کار با دستگاه تاریخ زن نیمه اتوماتیک

آموزش کار با دستگاه تاریخ زن تمام اتوماتیک

آنچه در این مقاله میخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *