دستگاه بسته بندی صنعتگران | فروش دستگاه های بسته بندی

واحد فروش 66941540-021

آموزش کار با دستگاه تاریخ زن اتوماتیک

آموزش کار با دستگاه تاریخ زن تمام اتوماتیک

میانگین: 5 - تعداد رای‌ها: 1

دستگاه تاریخ زن اتوماتیک نوع بسیار پیشرفته‌ای از دستگاه‌های تاریخ زن است که به صورت تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست، تاریخ تولید، تاریخ انقضاء و… را روی بسته بندی محصولات درج می‌کند. این دستگاه آخرین تکه پازل بسته بندی محصولات است. در واقع دستگاه تاریخ زن تمام اتوماتیک را در انتهای خط تولید محصول قرار می‌دهند تا اطلاعات مهم محصول را روی آن درج نماید. در این مطلب به آموزش کار با دستگاه تاریخ زن تمام اتوماتیک می‌پردازیم.

دستگاه تاریخ زن تمام اتوماتیک

دستگاه تاریخ زن تمام اتوماتیک برای استفاده در تولیدی‌ها و یا کارخانه‌هایی که تیراژ تولید بالایی دارند مناسب است. این دستگاه از سرعت و راندمان بسیار بالاتری نسبت به سایر دستگاه‌ها تاریخ زن برخوردار است. همچنین این دستگاه از جوهر جامد استفاده می‌کند که نسبت به جوهر ریبون بازدهی بیشتری دارد و تعداد بیشتری با استفاده از این دستگاه می‌توان چاپ زد. به همین دلیل استفاده از این دستگاه در کارخانه‌ها و یا تولیدی‌های بزرگ بسیار مقرون به صرفه است.

دستگاه تاریخ زن اتوماتیک
دستگاه تاریخ زن اتوماتیک

آموزش کار با دستگاه تاریخ زن تمام اتوماتیک

دستگاه تاریخ زن تمام اتوماتیک در کارخانجاتی که تیراژ تولید بالایی دارند استفاده می‌شود. این دستگاه مانند سایر دستگاه‌های تاریخ زن، از یک محفظه حروف برنجی برای چاپ روی بسته‌ها استفاده می‌کند. شما حروف برنجی مدنظر خود را داخل این محفظه قرار داده و سپس آن را داخل دستگاه قرار می‌دهید. همچنین دستگاه تاریخ زن تمام اتوماتیک دارای یک محفظه است که در آن پاکت‌هایی که قرار است عملیات چاپ روی آن‌ها انجام شود، قرار داده می‌شوند.

تاریخ زن حرارتی

دستگاه پس از روشن شدن، به صورت اتوماتیک پاکت‌ها را از داخل محفظه برداشته و به قسمت مربوط به چاپ منتقل می‌کند. سپس در این قسمت با استفاده از جوهر و حروف برنجی داغ شده، کار چاپ را روی آن انجام می‌دهد. در نهایت پاکت‌های چاپ خورده از سمت دیگر دستگاه خارج می‌شوند. برخلاف سایر دستگاه‌های تاریخ زن، این دستگاه نیازی به حضور اپراتور در هنگام کار ندارد. تنها لازم است که محفظه مربوط به پاکت‌ها پر شود. سپس دستگاه به صورت اتوماتیک تمامی اعمال مرتبط به درج تاریخ روی بسته‌ها را انجام می‌دهد.

نتیجه گیری

در این مطلب به آموز کار با دستگاه تاریخ زن تمام اتوماتیک پرداختیم. دستگاه تاریخ زن اتوماتیک یکی از دستگاه‌های ضروری در صنعت تولید و بسته بندی محصولات است. این دستگاه وظیفه چاپ تاریخ تولید و تاریخ انقضاء را روی بسته بندی محصول دارد. روش کار دستگاه به این صورت است که ابتدا باید تعداد معینی پاکت بسته بندی را داخل محفظه مخصوص دستگاه قرار داد و سپس با استفاده از حروف برنجی تاریخ مدنظر را روی دستگاه تنظیم نمود. سپس دستگاه به صورت اتوماتیک پاکت‌ها را به قسمت چاپ برده و تاریخ مورد نظر را روی آن‌ها چاپ می‌کند.

مطالب مرتبط:

آموزش کار با دستگاه تاریخ زن دستی

آموزش کار با دستگاه تاریخ زن نیمه اتوماتیک

آموزش کار با دستگاه جت پرینتر

آنچه در این مقاله میخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *