دستگاه بسته بندی صنعتگران | فروش دستگاه های بسته بندی

واحد فروش 66941540-021

قیمت دستگاه سیل درب بطری شیشه ای

قیمت دستگاه پلمپ درب بطری شیشه ای

میانگین: 5 - تعداد رای‌ها: 1

امروزه محصولات مختلفی به مخصوصا مواد غذایی و مواد خوراکی داخل بطری‌های شیشه‌ای عرضه می‌شوند. به همین دلیل پلمپ درب بطری شیشه‌ای از اهمیت بالایی برخوردارد است و تمامی تولید کنندگان باید به آن توجه نمایند. زیرا علاوه بر رعایت بهداشت می‌تواند باعث افزایش عمر محصول و افزایش فروش نیز شود. مواد غذایی مانند سرکه، آبغوره، آبلیمو، روغن‌ها، محصولات بهداشتی و آرایشی، محصولات دارویی و غیره در بطری‌های شیشه‌ای عرضه می‌شوند. برای بسته بندی این بطری‌ها از دستگاه پلمپ درب بطری شیشه‌ای استفاده می‌شود.

دستگاه پلمپ درب بطری شیشه‌ای

بسته بندی این بطری‌ها باعث جلوگیری از نفوذ عوامل خارجی مانند گرد و غبار، جلوگیری از خروج محصول، حفظ بهداشت محصول، جلب رضایت و اعتماد مشتری و افزایش فروش می‌شود. بطری‌های شیشه‌ای را می‌توان با استفاده از روش‌های مختلفی پلمپ کرد که سیل القایی و غلاف حرارتی از محبوب‌ترین روش‌های بسته بندی این بطری‌ها هستند. استفاده از دستگاه سیل القایی یک روش نوین در بسته بندی بطری‌هاست که در ادامه با آن بیشتر آشنا می‌شویم.

پلمپ درب بطری شیشه‌ای با روش سیل القایی

کلمه سیل به معنای آب بندی کردن است. برای بسته بندی بطری شیشه‌ای به روش سیل القایی دو وسیله نیاز است؛ دستگاه سیل القایی و واشر مخصوص سیل القایی. واشرهای سیل القایی در مدل‌های مختلفی موجود هستند؛ برای مثال واشر مقوایی، واشر فوم دار، واشر تک لایه و واشر چهار لایه. این واشرها هم برای محصولات خشک و هم برای مایعات و هرگونه محصولی که برای افزایش ماندگاری، سهولت در حمل و نقل و نگهداری در انبار نیازمند آب بند و پلمپ بودن دارد قابل استفاده هستند.

پلمپ درب بطری شیشه ای با سیل القایی
پلمپ درب بطری شیشه ای با سیل القایی

نکته مهم در هنگام بسته بندی به روش سیل القایی این است که شما حتما باید از واشر مخصوص ظرف و محصول خود استفاده نمایید. زیرا بسته بندی به روش سیل القایی برای انواع دیگری از بطری‌ها مانند PET و پلی اتیلن نیز کاربرد دارد و برای بسته بندی هرکدام از آن‌ها باید از واشر جداگانه‌ای استفاده شود. برای مثال شما نمی‌توانید از واشر مخصوص پلی اتیلن برای بسته بندی بطری‌های شیشه‌ای استفاده نمایید.

دستگاه سیل القایی

دستگاه سیل القایی جهت پلمپ، سیل یا آب بندی درب انواع بطری (شیشه، پلی اتیلن، PET و…) ساخته شده است. این دستگاه با چسباندن ورق‌های آلومینومی یا فویل‌های چند لایه که به آن‌ها واشر سیل نیز گفته می‌شود را روی دهانه بطری آن‌ها را آب بندی می‌کند. مهم‌ترین مزیت سیل بطری این است که نشان می‌دهد محصول پیش از رسیدن به دست مصرف کننده دستکاری نشده و باعث جلب اعتماد مشتری می‌شود.

از دستگاه سیل القایی در صنایع غذایی، صنایع دارویی و برای پلمپ لوازم آرایشی و بهداشتی، روان کننده‌های صنعتی (روغن موتور، واسکازین، گریس)، محصولات صنعتی، شوینده‌ها و غیره استفاده می‌شود. همچنین این دستگاه بیشتر در کارخانه‌ها، کارگاه‌ها، و تولیدی‌های کوچک و بزرگ کاربرد دارد. دستگاه سیل القایی در دو مدل دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک موجود هستند که هر کدام کاربرد متفاوتی دارند. جهت مشاهده انواع مختلف این دستگاه و ویژگی‌های آن‌ها به صفحه دستگاه سیل القایی مراجعه نمایید.

دستگاه سیل القایی دستی

دستگاه سیل القایی دستی صنعتگراندستگاه سیل القایی دستی صنعتگران

دستگاه سیل القایی دستی برای پلمپ درب بطری‌های شیشه‌ای، پلاستیکی، PET، پلی اتیلن، ظرف عسل، سس و… استفاده می‌شود. این دستگاه در کارگاه‌های کوچک و یا در منازل کاربرد دارد. ابعاد دستگاه سیل القایی دستی کوچک است و به راحتی قابل جا به جایی است. برای کار با این دستگاه ابتدا باید واشر مخصوص سیل القایی داخل درب بطری قرار داده و سپس درب محکم روی ظرف ببندید. سپس هد یا دسته دستگاه روی درب ظرف قرار داده و دکمه دستگاه را بفشارید. پس از فشردن دکمه دستگاه، عملیات سیل القایی انجام شده و واشر به لبه ظرف می‌چسبد.

دستگاه سیل القایی نیمه اتوماتیک

دستگاه سیل القایی نیمه اتوماتیک
دستگاه سیل القایی نیمه اتوماتیک

دستگاه سیل القایی نیمه اتوماتیک تیراژ و سرعت بالاتری از دستگاه‌های دستی ارائه می‌دهد. این دستگاه وزن سبی دارد و فضای زیادی را اشغال نمی‌کند؛ به همین دلیل جا به جایی آن بسیار راحت است. برای کار با دستگاه سیل القایی نیمه اتوماتیک ابتدا اپراتور واشر سیل را داخل درب بطری قرار می‌دهد. سپس مدت زمان مورد نظر برای سیل را روی دستگاه تنظیم می‌کند. سپس بطری مورد نظر را زیر هد دستگاه قرارداده و پس از سپری شدن زمان تعیین شده و بوق زدن دستگاه، ظرف سیل شده را از زیر دستگاه برداشته و ظرف بعدی را جایگزین می‌کند.

دستگاه سیل القایی اتوماتیک

دستگاه سیل القایی اتوماتیک
دستگاه سیل القایی اتوماتیک

سیل القایی اتوماتیک نیز یکی دیگر از انواع دستگاه سیل القایی است که برای پلمپ درب بطری شیشه‌ای استفاده می‌شود. سرعت کار این دستگاه بالاتر دو مدل قبلی بوده و همچنین قابلیت سیل متوالی ظروف بدون توقف را دارد. تیراژ تولید آن نیز بالاتر از دستگاه‌های دستی و نیمه اتوماتیک است. به دلیل اینکه تماس اپراتور با ظرف کمتر می‌شود، کار با دستگاه سیل القایی اتوماتیک بهداشتی‌تر از سایر دستگاه‌هاست.

مانند تمامی دستگاه‌های سیل القایی برای استفاده از این دستگاه ابتدا باید واشر را داخل درب تمامی ظرف‌ها گذاشته و درب آن‌ها را محکم ببندید. سپس ظرف‌ها را داخل دستگاه قراردهید. این ظروف به طور اتوماتیک از زیر هد دستگاه عبور داده می‌شود و با استفاده از گرمای ایجاد شده به وسیله میدان مغناطیسی، عملیات سیل روی آن‌ها انجام می‌شود.

قیمت دستگاه پلمپ درب بطری شیشه‌ای

قیمت دستگاه پلمپ درب بطری شیشه‌ای به عوامل مختلفی بستگی دارد. کشور سازنده، قطعات به کار رفته در ساخت دستگاه، جنس بدنه، قابلیت‌ها و ویژگی‌های دستگاه و نحوه عملکرد از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده قیمت دستگاه پلمپ درب بطری شیشه‌ای هستند. برای مثال دستگاه سیل القایی اتوماتیک از دو نوع دستی و نیمه اتوماتیک گران‌تر است. همچنین دستگاه‌های سیل القایی دستی با بدنه‌های فلزی و پلاستیکی موجود هستند که دستگاه‌های دارای بدنه فلزی گرانتر هستند.

دستگاه سیل القایی دستی صنعتگران دارای قابلیت تنظیم قدرت سیل دستگاه است که تعداد کمی از دستگاه‌های سیل القایی دستی این قابلیت را دارند. این قابلیت به شما امکان کنترل بیشتری روی میزان سیل شدن ظرف مورد نظرتان می‌دهد. همچنین بدنه این دستگاه نیز از جنس استیل می‌باشد. این ویژگی‌ها باعث اختلاف قیمت اندک این دستگاه با سایر دستگاه‌های سیل القایی دستی شده است. جهت مشاهده قیمت و یا خرید این دستگاه می‌توانید از صفحه دستگاه سیل القایی صنعتگران دیدن نمایید.

نتیجه گیری

برای جلوگیری از بیرون ریختن محتوای ظروف شیشه‌ای و رعایت بهداشت بیشتر باید درب آن‌ها را پلمپ نماییم. روش سیل القایی یکی از بهترین روش‌های پلمپ درب بطری شیشه‌ای است. این روش علاوه بر رعایت بهداشت، نشان دهنده این است که بطری مورد نظر پیش از رسیدن به دست مشتری دستکاری نشده و باعث ایجاد حس اطمینان در مشتری می‌شود. همین موضوع می‌تواند فروش محصول شما را افزایش دهد. برای استعلام قیمت و یا خرید دستگاه‌های سیل القایی می‌توانید با شماره‌های 09031191789 و 02166941540 تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان همکاران ما در واحد فروش صنعتگران برخوردار شوید.

آنچه در این مقاله میخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *