فروش دستگاه سلفون کش | دستگاه استرچ کش

دستگاه سلفون کش

  • دستگاه سلفون کش با بدنه آهنی
  • دستگاه سلفون کش با بدنه استیل
  • دستگاه سلفون کش با بدنه استیل ضدزنگ

تمامی دستگاههای سلفون کش به صورت دستی بوده و ساختار و کارکرد مشابهی دارند، تنها تفاوت آن ها در جنس بدنه ی آنها میباشد.

دستگاه سلفون کش :

دستگاه سلفون کشدستگاه سلفون کش ; دستگاه سلفون کش دارای دو غلتک برای چسباندن فیلم ( سلفون ) و یک قطعه استیل ضد زنگ است که این امکان را می دهد فیلم در هنگام بسته بندی از زیر محصول عبور کرده و آن را بسته بندی کند.سیستم الکتریکی این دستگاه به این صورت است که صفحه الکتریکی آن به طور مداوم داغ می شود و دارای یه سیم برنده با ولتاژ پایین است که قبل از اینکه فیلم روی قسمت پایینی سینی بر روی صفحه داغ دوخته شود، آن را برش می دهد. دمای صفحه داغ این دستگاه نیز قابل تنظیم می باشد. سلفون ها در عرض های متفاوتی وجود دارند تا برای بسته بندی یا همان سلفون کشی محصولات مختلف از قبیل محصولات گوشتی، سبزیجات، ماهی ، میوه و… مورد استفاده قرار بگیرند.

دستگاه های سلفون کش دارای سیستم تنظیم دما یا درجه حرارت برای برش و شرینک کردن هستند و عمدتا برای سلفون کشیدن بر روی محصولات غذایی جهت حفظ تازگی آن ها مورد استفاده قرار می گیرد .

سلفون کش ها در دونوع دستی و اتوماتیک وجود دارند.

مورد تایید وزارت بهداشت

جهت مشاوره و خرید با شماره ۰۹۰۳۱۱۹۱۷۸۹ تماس بگیرید

نمونه بسته بندی سلفون کش

تمامی دستگاه ها دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند

کاربرد دستگاه سلفون کش :

کاربرد این دستگاه بیشتر در سوپر مارکت ها ، رستوران ها ، کافه ها ، فروشگاه های گوشت و پروتئینی و کارگاه ها و کارخانه های بسته بندی برخی محصولات غذایی مانند قارچ ، خرما و… می باشد.

سلفون کش دستی

تک فاز ۲۲۰ ولت

ولتاژ مصرفی

۳۰۰ وات

توان

۴۵۰ میلی متر

حداکثر سایز سلفون

۱۶۰ درجه سانتی گراد

حداکثر دمای دستگاه

۱۲۰*۴۷۰*۶۱۰ میلی متر

ابعاد دستگاه

دستگاه سلفون کش  – دستگاه استرچ کش دستگاه استرچ کش رستورانیبسته بندی قارچ با استرچ کشبسته بندی کلم بروکلی سلفون پیچبسته بندی قارچ سلفون پیچبسته بندی استرچ کشبسته بندی سلفون پیچبسته بندی مواد غذاییبسته بندی مواد خوراکیبسته بندی قارچبسته بندی سالاد رستورانی