دستگاه دوخت پدالی صنعتگران

دستگاه دوخت پدالی یکی از انواع دستکاه بسته بندی است که برای بسته بندی محصولات غذایی. دارویی، خشک بار و غیره استفاده می شود که با توجه به نوع محصول و شرایط که باید در بسته بندی محصول رعایت شود بنابراین باید بسته بندی محصول را در فویل های ویژه ای مانند فویل آلومینیوم. متالایز. سلفون و غیره با دستگاه دوخت مخصوصی انجام شود. دستگاه های دوخت معمولاً در کارگاه ها و تولیدی های بسته بندی کاربرد دارد . با توجه به اندازه آن ها نمی توان در مشاغل خانگی که در زمینه بسته بندی فعالیت می کنند از این دستگاه استفاده کرد.


فروش دستگاه دوخت پدالی پلاستیک و نایلون

با توجه به نوع محصول جنس بسته بندی آن متفاوت است. برای بعضی از محصولات همانطور که قبلاً گفته شد نیاز است از بسته بندی پلاستیکی استفاده کرد برای بسته بندی پلاستیکی می توان از دستگاه دوخت پدالی پلاستیکی استفاده کنید و سرعت کار خود را افزایش دهید. این دستگاه به شما امکان می دهد تا با تنظیم حرارت هر نوع پلاستیک با هر ضخامتی را در دستگاه دوخت پدالی پلاستیکی برای بسته بندی محصول خود استفاده کنید. اگر فضای کافی در تولیدی خود دارید می توانید از این دستگاه برای بسته بندی کلا یا محصول خود استفاده کنید.

کدام دستگاه دوخت پدالی مناسب شماست ؟

جنس بعضی از بسته بندی ها مانند نایلون نیاز به درجه حرارت مشخصی است و از آن جا که در بسته بندی خیلی از محصولات از نایلون استفاده می شود. سازندگان دستگاه پدالی نایلون را برای راحتی کار در بسته بندی قرار دادند چون این دستگاه حرارت ثابت و مشخصی دارد فقط می توان در بسته بندی نایلونی از آن استفاده کرد.


تمامی دستگاه ها دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند


دستگاه پدالی چدنی المنتی

این دستگاه ترکیب دستگاه پدالی المنتی و دستگاه پدالی برنجی هستش با این تفاوت که این دستگاه جنس بدنه چدنی داره با سیستم عملکرد المنتی.

دستگاه چدنی المنتی

دستگاه چدنی المنتی

جزئیات دستگاه پدالی چدنی المنتی

جزئیات دستگاه پدالی چدنی المنتی

مشخصات فنی دستگاه:

PFS-350

PFS-450

PFS-650

PFS-800

ولتاژ(V/Hz)

AC 220/50 110/60

توان (وات)

۱۲۰۰

۱۲۵۰

۱۵۰۰

۱۸۰۰

طول دوخت (میلی متر)

۳۵۰

۴۵۰

۶۵۰

۸۰۰

عمق دوخت (mm)

۲ ۳ ۵ ۸ ۱۰

زمان حرارت (sec)

۰-۲٫۵

ابعاد خارجی(L×W×H) (mm)

۴۵۰×۵۴۰×۸۸۰

۵۵۰×۵۴۰×۸۸۰

۷۰۰×۵۷۰×۸۸۰

۸۵۵×۵۷۰×۸۸۰

وزن خالص (kg)

۱۹

۲۱

۲۴

۲۹


دستگاه پدالی المنتی

المنت های به کار رفته در دستگاه می تواند انواع بسته بندی را به راحتی انجام دهد. المنت های طول عمر بالایی دارند و در صورت خرابی به آسانی می توان از دستگاه جدا کرده و المنت جدید را جایگذاری کرد. دستگاه پدالی المنتی برای تولیدی و کارگاه های کوچک مورد استفاده است ویژگی های این دستگاه شامل دوخت فیلم ها PE، PP، PVC و فویل آلومینوم و می توان دستگاه تاریخ زن را روی آن نصب کرد. عرض دوخت این دستگاه ۳ میلی متر است.

مطالعه این صفحه هم به شما پیشنهاد میکنیم : دوخت پدالی چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاه پدالی المنتی

دستگاه پدالی المنتی

دستگاه پدالی المنتی پشت باز

دستگاه پدالی المنتی پشت باز

جزئیات دستگاه

جزئیات دستگاه

مشخصات فنی دستگاه:

FRT-300

FRT-400

FRT-500

FRT-600

ولتاژ (V/Hz)

AC 220/50 110/60

توان (W)

۳۵۰

۴۵۰

۶۰۰

۷۵۰

طول دوخت (mm)

۳۰۰

۴۰۰

۵۰۰

۶۰۰

مدت زمان ایجاد حرارت (sec)

۰٫۲-۲

.وزن خالص (kg)

۷٫۲

۷٫۵

۸٫۸

۱۰

FRT-700

FRT-800

FRT-900

FRT-1000

ولتاژ (V/Hz)

AC 220/50 110/60

توان (W)

۸۰۰

۸۵۰

۹۰۰

۱۰۰۰

طول دوخت (mm)

۷۰۰

۸۰۰

۹۰۰

۱۰۰۰

مدت زمان ایجاد حرارت (sec)

۰٫۲-۲

وزن خالص (kg)

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴


دستگاه دوخت پدالی چدنی برنجی

این دستگاه از فک های برنجی و دارای المنت حرارت کوره ای تشکیل شده است. برای قابلیت تنظیم حرارتی این دستگاه کافی است دستگاه را به برق متصل کنید و با توجه به بسته بندی حرارت مناسب را از روی صفحه نمایش گر انتخاب کنید. دستگاه پدالی برنجی برای فویل آلومنیوم کاربرد دارد و معمولا عرض دوخت آن ۵ و ۸ میلی متر و به صورت شطرنجی است. و از این دستگاه برای بسته بندی مواد از قبیل آجیل، خشکبار، حبوبات، شکلات، خرما و غیره استفاده می شود. این دستگاه کاربردی در کارخانه ها. کارگاه ها و تولیدی ها مورد استفاده است.

دستگاه دوخت چدنی برنجی

دستگاه دوخت چدنی برنجی

جزئیات دستگاه دوخت چدنی برنجی

جزئیات دستگاه دوخت چدنی برنجی

دستگاه دوخت پدالی با تاریخ زن

به صورت حرارتی تاریخ و قیمت را بر رو بسته بندی حک می کند. این دستگاه بیشتر برای بسته بندی های پلاستیکی کاربرد دارد با این دستگاه می تواند بسته بندی های از جنس های چون سلفون، ترسبافون، متالایز، لمینت، فویل های آلومینیومی وغیره را انجام داد. دستگاه دوخت تاریخ زن در همزمان با دوخت از طریق فک بالایی تاریخ مورد نظر را روی بسته حک می کند. از ویژگی های این دستگاه می توان به عدم نیاز به دو دستگاه مستقل تاریخ زن و دوخت، حذف نیروی کار مازاد و بهره وری بالا، چاپ تاریخ در رنگ های مختلف، تغییر راحت حروف چاپ، مدل هایی با عرض ۴۵ و ۶۰سانتی متر، قابلیت چاپ حروف فارسی و لاتین، امکان ساخت حروف خاص طبق سفارش، قابلیت طراحی و ساخت جهت بسته هایی با ابعاد خاص اشاره کرد.

دستگاه دوخت پدالی با تاریخ زن

دستگاه دوخت پدالی با تاریخ زن


دستگاه پدالی مگنتی ( پدال برقی )

این دستگاه هم برای بسته بندی پلاستیکی استفاده می شود و دمای این دستگاه به راحتی قابل تنظیم است و برای بسته بند موادی از قبیل حبوبات, قند و شکر, نان فانتزی, ماکارونی, مواد پودری, سموم, مواد پتروشیمی و غیره از دستگاه دوخت پدالی مگنتی استفاده می شود. از قابلیت های این دستگاه می توان به طراحی و ساخت بسته بندی ها با ابعاد مشخص و تنظیم ارتفاع بسته اشاره کرد. با دستگاه پدالی اتوماتیک می توان عرض های ۴۵، ۶۰ و ۸۰ میلی متر را در دوخت اعمال کرد زمان دوخت در این دستگاه قابل تنظیم است. اگر این دستگاه را در تولیدی خود دارید توجه داشته باشید که دستگاه پدالی اتوماتیک می تواند ولتاژ ۲۲۰ ولت را تحمل کند.

دستگاه پدالی مگنتی ( پدال برقی )

دستگاه پدالی مگنتی ( پدال برقی )


جزئیات دستگاه

جزئیات دستگاه


طبق روال همیشه ما هیچوقت به قطع نمیتونیم بگیم که خرید دستگاه دست دوم یا کار کرده اشتباه است،اما باید برای خرید دستگاه دست دوم دانش فنی کافی داشته باشید ، بدلیل اینکه با خرید اشتباه ممکن متحمل ضرر بشید.بهتره که دستگاه رو آکبند و با خیال راحت تهیه کنید.که هم از ضمانت یکساله هم از خدمات ده ساله استفاده کنید،با اینحال اگر دانش فنی کافی دارید.دستگاه پدالی دست دوم سالم میتونه گزینه خوبی باشه که توی صرفه جویی ها بهتون کمک میکنه

صنعتگران در این مقاله سعی بر معرفی انواع دستگاه های دوخت صنعتگران داشت تا تولیدی ها و کارگاه های کوچک که فضای کافی برای این دستگاه ها دارند دستگاه دوخت مناسب با کار خود را انتخاب کنند. قبل از خرید دستگاه دوخت حتماً به نوع بسته بندی که محصول نیاز دارد توجه کنید تا بر اساس آن کارآمد ترین دستگاه را خریداری کنید. چون بسیاری از این دستگاه ها قابلیت های مشابهی دارند ولی در قیمت ممکن است متفاوت باشد. صنعتگران پیشنهاد می کند با توجه به نوع کارای دستگاه و قیمت خرید دستگاه مورد نظر خود را تهیه کنید تا هزینه اضافی را برای خرید دستگاه های نامناسب نپردازید.ضمنا اگر خارج از ایران هستید و میخواهید این دستگاه رو تهیه کنید به این لینک Foot Pedal Sealers مراجعه کنید


2 پاسخ
 1. mousavi
  mousavi گفته:

  سلام با تشکر از مطالب خوبی که گذاشتید با سلام دستگاه بسته بندی نیمه اتوماتش با تمام اتوماتش چه فرقی داره؟

  پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   سلام وقت بخیر
   جسارتا دستگاه های پدالی عملکرد مشخصی دارند
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
   در خدمتیم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

                                            به این مطلب امتیاز بدید
product image
امتیاز نویسنده
1star1star1star1star1star
امتیاز مخاطب
5 based on 12 votes
نام برند
صنعتگران
نام دستگاه
دستگاه دوخت پدالی
قیمت
0
موجودی در انبار
Available in Stock