معرفی جک پنوماتیک

جک پنوماتیک وسیله ای است که همه ما بیشتر با نام جک بادی ان را می شناسیم و در صنایع خودروسازی، ماشین سازی، صنعت سرامیک و کاشی، صنایع چوب و پرس، مورد استفاده قرار می گیرد. جک بادی پنوماتیک را نیز با عنوان سیلندر اتوماتیک معرفی میکنند. زیرا این سیلندرها هستند که باعث می شوند به جک بادی قدرت تحرک بدهند و در حقیقت عامل اصلی در حرکت سیستم پنوماتیک می باشند.

فروش جک پنوماتیک
فروش جک پنوماتیک

 

انواع جک پنوماتیک

جک پنوماتیک، عموما به دو دسته: سیلندر پنوماتیک مگنت دار و سیلندر پنوماتیک بدون مگنت، و بر اساس شیوه کارکرد و ساختار نیز به دو دسته:سیلندر پنوماتیکی خطی و سیلندر پنوماتیکی چرخشی تقسیم بندی می شوند.(که در نوع خطی باعث حرکت رفت و برگشت شفت و در نوع چرخشی موجب حرکت دورانی شفت می شود). جک ها پنوماتیکی را از نظر سایز هم تقسیم بندی می کنند. به عنوان مثال (جک پنوماتیک با سایز50*50 LMC و 25*40 LMC و…). هم چنین جک پنوماتیک را با نام های: جک بادی، سیلندر پنوماتیک و عملگر پنوماتیک معرفی می کنند.

ساختار جک پنوماتیک
ساختار جک پنوماتیک

 

ساختار جک پنوماتیک

سازنده انواع جک پنوماتیک، به شکل درجه یک و عالی این دستگاه ها را طراحی کرده و قطعات کاربردی خوبی در ان ها تعبیه کرده است که شامل:  سنسور جک پنوماتیک، بدنه، فنر، کمپرسور و پیستون جهت افزایش دمای جک، پکینگ و سایر قطعات هستند که طول و قطر ان ها، بر اساس کاربرد های متفاوت تولید می شوند. غالبا جک پنوماتیک با فشار 300 بار و در فشارهای پایین مورد استفاده قرار می گیرد.

جک پنوماتیک
جک پنوماتیک

 

فروش جک بادی

شکل و انواع گوناگون جک پنوماتیک در بازار، بسته به درخواست و نیاز مشتری به صورت تکی یا عمده برای فروش ارائه می شوند.  هم چنین سایزهای مختلف ان در بازار با  قیمت خرید عمده، به فروش مشتریان می رسند. فروش جک پنوماتیک به صورت مستقیم و ارزان به همه متقاضیان عرضه می شود.

 

کارکرد جک پنوماتیک

کارکرد سیستم جک پنوماتیک، بسیار بارز و برجسته می باشد به این ترتیب که: ابتدا سیلندرهای جک، با سرعت فوق العاده ای به حرکت درامده و پس از مدتی با افزایش دما، فشار گاز نیز افزایش می یابد و دوباره با حرکات خود باعث کاهش دما شود و این یک ویژگی خاص و مطلوب جک بادی می باشد زیرا قادر است به خوبی تغییرات ناشی از فشار گاز و دما را تحمل کند.

 

ویژگی های جک پنوماتیک

جک پنوماتیک این قابلیت را دارد که هنگام کاکرد، حتی وقتی که فشار هوا قطع شده باشد کاملا متوقف شود، در این سیستم: فشار هوا از طریق جک وارد و به وسیله نیروی فنر خارج می شود، و وقتی که از یک سمت نیرو وارد می شود یک جک مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از ویژگی های جک بادی این است که،فنر ان در صورت نقص، قابل تعمیر است و این یک مزیت  برای جک پنوماتیک می باشد.

 

قیمت سیلندر پنوماتیک

متقاضیان می توانند انواع مختلف جک پنوماتیک را با قیمت های مناسب و قابل قبول (مانند قیمت جک پنوماتیک) از بازار خریداری کنند و از خدمات نمایندگی ان بهره مند شوند. چون جک های بادی در ابعاد و سایزهای متفاوت ساخته می شوند بنابراین طبق خواسته و نیاز مشتری ارائه می شوند، در نتیجه مشتری قادر خواهد بود که انواع مختلف جک را با قیمت رضایت بخش از بازار تهیه کند.

کاربرد جک های پنوماتیک در دستگاه بسته بندی

جک های پنوماتیک بصورت عمده در دستگاه دوخت کیسه مواد و بعضا دستگاه سیل لیوان و دستگاه سیل ظرف بزرگ و دستگاه شیرینگ سایز بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد،توجه داشته باشید که جک های پنوماتیک یا بادی برای کار نیاز به پمپ های باد یا کمپرسور دارند.

خرید جک های پنوماتیک

جهت خرید انواع جک های پنوماتیک میتونید با شماره : ۰۹۰۳۱۱۹۱۷۸۹ بصورت مستقیم تماس بگیرید.

2 پاسخ

  1. سلام فرزاد عزیز
   جک با ظرفیت های گوناگون موجود است
   لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

   با تشکر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *