نگاهی گذرا به فرآیند شیرینگ:

دستگاه دوخت و برش سلفون شیرینگ جزئی از دستگاه شیرینگ می باشد. همان‌طور که می‌دانید این دستگاه جهت بسته‌بندی کالاها و محصولات تولیدشده در کارخانه‌ها و کارگاه‌ها و همچنین محصولات قابل‌عرضه در فروشگاه‌ها به‌کاربرده می‌شود. دستگاه  انواع مختلفی دارد و بر اساس اندازه و ابعاد محصولات و همچنین تعداد، نوع خاصی از آن‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. یکی از اجزای مورداستفاده در فرآیند شیرینگ، سلفون‌ها هستند. با استفاده از آن‌ها محصولات موردنظر بسته‌بندی می‌شوند و آلودگی، رطوبت و عوامل بیماری‌زا راهی برای ورود به داخل محصول ندارند. 

 

توی این بخش سایت ما صفرتا صد دستگاه شیرینگ رو براتون توضیح دادیم=>دستگاه شیرینگ

دستگا های شرینک
دستگاه های شیرینک

چرا بسته‌بندی با سلفون؟

ممکن است از خودتان بپرسید، امروزه روش‌ها و دستگاه‌های مختلف بسته‌بندی،در صنعت وجود دارد. دستگاه شیرینگ چه مزایایی ممکن است داشته باشد و چرا بسته‌بندی با سلفون مورد استقبال قرارگرفته است؟ دلایل مختلفی وجود دارد که به این سؤال شما پاسخ می‌دهد: وقتی محصول داخل سلفون قرار گرفت و توسط دستگاه دوخت و برش سلفون شیرینگ و درنهایت حرارت بسته‌بندی شد، در این صورت مشتری اطمینان حاصل می‌کند که محصول از زمان تولید دست‌نخورده باقی‌مانده و تغییری نکرده است. اما اگر سلفون باز شود امکان بسته‌بندی آن به همان شکل وجود ندارد و بدین معناست که پلمپ محصول بازشده است. از مهم‌ترین مزایای استفاده از سلفون برای بسته‌بندی: ارزان بودن این روش است و برای افرادی که صرفه اقتصادی را مدنظر قرار می‌دهند بسیار گزینه‌ی مناسبی است. یکی دیگر از مزایای استفاده از آن، تولید بسیار کم ضایعات و مواد دورریختنی حاصل از این روش بسته‌بندی است. از اجزای مهم فرآیند شیرینگ،همین دستگاهی است که به منظور دوخت و همچنین برش در شیرینگ مورد استفاده قرار می گیرد . وظیفه‌ی دستگاه معرفی شده برش سلفون اضافی حین بسته‌بندی و همچنین دوخت آن و پلمپ بسته می باشد. در ادامه بیشتر کارایی آن را موردبررسی قرار خواهیم داد. 

 با دستگاه دوخت و برش سلفون شیرینک بیشتر آشنا شوید:

ابتدا محصول موردنظر را به‌منظور بسته‌بندی بین دولایه‌ی سلفون قرار می دهیم. بنابراین با استفاده از همین دستگاه می‌توان یک دوخت متناسب با ابعاد محصول بر روی آن انجام داد. در این صورت بخش اضافی سلفون از آن جداشده و محصول وارد مرحله نهایی بسته‌بندی یعنی حرارت می‌شود تا پلمپ به‌طور کامل انجام شود. 

انواع دستگاه دوخت سلفون:

دستگاه دوخت سلفون دارای دو مدل دستی و صنعتی می‌باشد.

سازوکار هردو مدل یکسان است ولی دستگاه دوخت و برش سلفون شیرینگ دستی، بیشتر در مواردی که تعداد محصولات کمتر و ابعاد کوچک‌تر است مورداستفاده قرار می‌گیرد. 

دستگاه برش و دوخت شیرینگ صنعتی:

دستگاه دوخت و برش شیرینگ صنعتی معمولاً در کارخانه‌ها و تولیدی‌های بزرگ‌تر مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه برای بسته‌بندی بطری‌های شیشه‌ای، قوطی‌ها، بشکه‌ها و کارتن‌های بزرگ و در کل برای بسته‌بندی محصولات با ابعاد بزرگ‌تر و با تعداد بیشتر به‌کاربرده می‌شود. این دستگاه‌ها درعین‌حال که معمولاً مصرف انرژی پایینی دارند، می‌توانند برش حرارتی و منظم بر روی سلفون توسط سیلندر را به‌صورت خودکار ایجاد کنند. 

دستگاه برش و دوخت شیرینگ صنعتی

دستگاه دوخت و برش سلفون شیرینگ دستی:

دستگاه برش و دوخت سلفون شرینک دستی جز تجهیزات بسیار مناسب جهت بسته‌بندی محصولات در ابعاد کمتر می‌باشد. زیرا این دستگاه به همراه دستگاه سشوار صنعتی می‌تواند فرآیند شیرینگ را به‌خوبی انجام دهد. بعدازاینکه مرحله برش و دوخت سلفون توسط دستگاه انجام شد، محصول موردنظر وارد مرحله نهایی شیرینگ می‌شود. این فرآیند توسط دستگاه سشوار صنعتی به راحتی و در مدت‌زمان کوتاه انجام می‌شود و کالای موردنظر به‌طور کامل پلمپ می‌شود. با استفاده از همین دستگاه ، می‌توان هزینه کلی بسته‌بندی را بسیار کاهش داد. این دستگاه معمولاً دارای حرارت قابل تنظیم بوده و امکان ایجاد زمان‌بندی دوخت و برش سلفون در آن وجود دارد.

خرید دستگاه برش و دوخت سلفون شیرینگ دستی:

بد نیست بدانید که انواع مختلفی ازاین دستگاه ها در صنعت وجود دارند و با توجه به نوع کاربرد باهم متفاوت‌اند. اما اگر محصولات شما در ابعاد و تعداد محدود است و نیاز به دستگاه شیرینگ باقیمت مناسب و استفاده راحت‌تر هستید، ما دستگاه های دستی مدل SP-300/450/600 را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این دستگاه علاوه بر اینکه در فرآیند شرینک دخیل می‌باشد، می‌تواند به‌طور جداگانه نیز مورداستفاده قرار بگیرد.

برای مثال برای برش جداگانه سلفون‌ها با ابعاد یکسان نیز می‌توان آن را به کار گرفت. 

جدول مشخصات دستگاه
SP600 SP450 SP300 مدل
AC220/50 110/60 AC220/50 110/60 AC220/50 110/60 ولتاژ
1 1 1 توان فوری (کیلووات)
600 450 300 حداکثر طول دوخت (میلی متر)
0 تا ۲ ثانیه 0 تا ۲ ثانیه 0 تا ۲ ثانیه زمان حرارت قابل تنظیم (ثانیه)
800×۳۵۰×۱۴۰ 620×۴۵۰×۱۴۰ 470×۳۵۰×۱۴۰ ابعاد خارجی
13 11.5 10 وزن ( کیلوگرم)

دستگاه برش و دوخت شرینگ دستی

 

محصول شیرینگ

قیمت دستگاه برش و دوخت سلفون شیرینگ دستی:

دستگاه‌های برش و دوخت سلفون شیرینگ دستی، بر اساس برند، ابعاد و کارایی قیمت‌های متفاوتی دارند. شما باید این موضوع را مدنظر داشته باشید که بر اساس نیاز و نوع کاربرد، آن‌ها را خریداری نمایید. کارشناسان شرکت صنعتگران با سال‌ها تجربه درزمینهٔ فروش محصولات و تجهیزات بسته‌بندی، آماده‌ی راهنمایی شمامی باشند. در این صورت شما می توانید بر اساس نوع محصولات و با توجه به استفاده‌ای که از این دستگاه‌ها می‌برید، محصولی را خریداری کنید تا علاوه بر رفع نیاز شما ، صرفه‌ی اقتصادی کافی را برای شما به همراه داشته باشد. برای آشنایی بیشتر با قیمت های ارزی انواع مدل های این دستگاه ها می تونید به سایت Amazon مراجعه کنید. 

به این مطلب امتیاز بدید
product image
امتیاز نویسنده
1star1star1star1star1star
امتیاز مخاطب
0 based on 2 votes
نام برند
صنعتگران
نام دستگاه
دستگاه دوخت و برش سلفون
قیمت
0
موجودی در انبار
Available in Stock

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *