خرید دستگاه سلفون کش دستی

نکات خرید دستگاه سلفون کش دستی

امروزه یکی از مهم ترین عواملی که بر بهبود کیفیت فروش در عرصه های مختلف اثر می گذارد، بسته بندی است. تا چندی پیش شاید برای کسی مهم نبود که محصول عرضه شده به چه صورت وارد بازار و توزیع می شود. اما امروزه صنعت بسته بندی به یکی از مهم ترین صنایع تبدیل شده است و شرکت های بزرگی هستند که موفقیت خود را مدیون سیستم بسته بندی جذابشان می دانند.

یکی از محصولاتی که به بسته بندی کمک زیادی می کند سلفون ها هستند. سلفون ها با ظاهر شفاف و مقاوم خود هم به دوام بیشتر محصول کمک می کنند و هم در تمیزی و سلامت آن نقش مهمی دارند. پس اگر صاحب کار و کسبی هستید که به پیشرفت و موفقیت خود فکر می کنید، خرید دستگاه سلفون کشی دستی می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما در بهبود کیفیت کارتان باشد. اما اگر می خواهید بدانید چرا باید دستگاه سلفون کشی دستی بخرید با ما همراه باشید.

دستگاه سلفون کشی دستی چیست؟

حتما برای شما هم این اتفاق افتاده است که هنگام استفاده از سلفون برای بسته بندی های معمولی در آشپزخانه با مشکل روبرو شده اید. مثلا سلفون پاره شده است یا با چین و چروک کشیده می شود. بدترین دردسر هم این است که اگر به تنهایی و بدون کمک فرد دیگری از سلفون استفاده شود کار به سختی انجام می شود. اینجاست که دستگاه سلفون کشی به کمک آمده و وظیفه دارد تا در زمینۀ بسته بندی رسالت خود را به انجام برساند.
دستگاه سلفون کشی برای بسته بندی کلیۀ محصولات غذایی اعم از گوشت، مرغ، ماهی، میوه، سبزی ها، خشکبار و حتی کتاب طراحی شده است و در دو نوع دستی و اتومات وجود دارد. دستگاه سلفون کش اتوماتیک معمولا برای کارخانه ها و شرکت های بسیار بزرگ که باید در هر ساعت تعداد بسیار زیادی محصول را بسته بندی کنند استفاده می شود اما مدل دستی دستگاه سلفون کش آن بسیار عمومی تر و کار با آن در محیط های کوچک راحت تر است. از طرفی نیز قیمت دستگاه سلفون کشی دستی بسیار کمتر از نوع اتومات آن است. پس خرید دستگاه سلفون کش دستی یکی از الزامات کار و کسب های کوچک است.

این مقاله را هم بخوانید:   دستگاه سلفون کش خانگی و دستی

بیشتر بخوانید: آشنایی با انواع دستگاه سلفون کش

دستگاه سلفون کشی دستی به چه صورت کار می کند؟

خرید دستگاه سلفون کش دستی
سیستم دستگاه سلفون کش دستی و رومیزی به صورتی طراحی شده است که سایز کوچک تری داشته باشد و استفاده از آن راحت تر باشد. این دستگاه به صورت کلی برای مصارف خانگی کاربردی تر است اما در هایپرمارکت های پروتئینی، فروشگاه های مواد غذایی، میوه و سبزی و رستوران ها کاربرد زیادی دارد.
عملیات بسته بندی دستگاه سلفون کش دستی به این صورت است که هنگام بسته بندی باید فیلم سلفون از زیر محصول عبور کند تا بسته بندی کاملا تمیز انجام شود. پس از این دستگاه به کمک تیغۀ حرارتی خود سلفون را برش داده و کار بسته بندی به اتمام می رسد.

 

مزایای خرید دستگاه سلفون کش دستی چیست؟

استفاده از دستگاه سلفون کشی دستی چون کار سلفون کردن را راحت تر می کند باعث می شود تا محصولات همیشه با بسته بندی زیبا و اصولی نگهداری شوند. از طرفی استفاده از سلفون به سبب ماندگاری بیشتر مواد غذایی شده و محصولات در مصارف خانگی و فروشگاهی به صورت تازه تر نگهداری می شوند.
از مزایای مهم تر خرید دستگاه سلفون کش دستی این است که این محصول با قیمت بسیار مناسبی در مقایسه با کاربرد گسترده ای که دارد عرضه می شود و قیمت بسیار کمتری از دستگاه های سلفون کشی اتومات دارد.
بدنۀ دستگاه سلفون کشی دستی استیل با دوام است و موجب افزایش طول عمر دستگاه شده است. جنس استیل دستگاه از فولاد با دوام است که خاصیت ضد زنگ زدگی نیز دارد.

این مقاله را هم بخوانید:   طراحی بسته بندی چیست و چه مزایایی دارد؟

از دیگر ویژگی های این دستگاه باید به خاصیت ضد خوردگی و ضد هوا خوردگی اشاره کرد. طول عمر زیاد دستگاه سلفون کشی دستی سبب می شود تا یک بار خرید آن برای سالیان زیادی در خدمت شما باشد.
از ویژگی های دستگاه سلفون کش دستی این است که از این دستگاه می توان برای بسته بندی محصولات در وزن های مختلف استفاده کرد و محدودیت در وزن بسته بندی ندارد.

بیشتر بخوانید: نکات خرید دستگاه سلفون کش خانگی

مزایای خرید دستگاه سلفون کش دستی چیست؟

نتیجه گیری

خرید دستگاه سلفون کش دستی امروزه به صورت گسترده محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا علاقۀ انسان به این است که کارها را با سرعت و تمیزی زیادی انجام دهد. برای این موضوع نیز به روش های خاصی مثل استفاده از این دستگاه نیاز دارد. این دستگاه یکی از محصولات پر کاربرد برای استفاده در خانه و بسته بندی های روزانه است.

در صورت نیاز برای کسب اطلاعات در رابطه با خرید دستگاه سلفون کش دستی می توانید از با شماره واتس اپ و یا شماره تلفن های شرکت صنعتگران تماس بگیرید. مشاوران ما باکیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه را به شما پیشنهاد خواهند داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.