دستگاه بسته بندی صنعتگران | فروش دستگاه های بسته بندی

واحد فروش 66941540-021

دستگاه تسمه کش نیمه اتوماتیک

مقایسه چند دستگاه تسمه کش رایج در صنعت بسته‌بندی

میانگین: 5 - تعداد رای‌ها: 3

اگر قصد خرید دستگاه تسمه کش را دارید بدانید دستگاه تسمه کش با استفاده از بند های پلاستیکی یا فلزی که در اصطلاح تسمه نامیده می شود بسته‌بندی محکم‌تری را بر روی محصولات متنوع مخصوصاً کارتونی اعمال می‌کند تا در حین نگهداری و حمل‌ونقل آسیبی به کالا وارد نشود.

شرکت‌ها و فروشگاه‌های مختلفی این دستگاه را عرضه می‌کند اما ما قصد داریم چند مدل از این دستگاه را در این مقاله مورد بررسی قرار دهیم.

 خرید دستگاه تسمه کش میزی تمام اتوماتیک

این نوع دستگاه تسمه کش معمولاً بدون حضور اپراتور عملکرد خود را با سرعت بالا و طبق تنظیمات اعمال شده انجام داده و با توجه به ابعاد محصول، دروازه دستگاه کوچک و بزرگ شده و طبق اندازه آن محصول، تنظیم می‌شود.

تسمه ای که در این دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد از نوع پروپیلن می‌باشد که باید در هنگام استفاده صاف و بدون هیچ پیچ و تابی باشد.

تسمه مورد استفاده در این مدل از دستگاه تسمه کش به تسمه فول اتوماتیک نیز معروف است.

خرید این دستگاه تسمه کش برای صنایع بسته‌بندی که میزان تولیدات بالایی دارند توصیه می شود و بسیار مناسب می‌باشد.

ابعاد دستگاه تسمه کش تمام اتوماتیک 85*60 سانتی‌متر می باشد دارای سه موتور بیست و چهار ولت به‌صورت DC که اندازه دروازه آن 80*60 سانتی‌متر می باشد.

خرید دستگاه تسمه کش تمام اتواماتیک

خرید دستگاه تسمه کش میزی

خرید دستگاه تسمه کش رومیزی برای بسته‌بندی محصولاتی مثل کتاب، مجله، پوشاک و سایر محصولات با حجم کم و معمولی توصیه می شود.

دارای چهار چرخ می باشه که حمل‌ونقل را بسیار آسان می کند.

طبق گفته فروشنده دستگاه یعنی فروشگاه باندتکس وزنی که این دستگاه می توانند متحمل شود بین ده تا هشت کیلوگرم است و کشور سازنده آن تایوان می باشد.

قیمت دستگاه تسمه کش میزی

 دستگاه تسمه کش اتوماتیک هولیان

این دستگاه تسمه زن تسمه هایی از جنس پروپیلن و یا پلی اتیلن را به دور محصول می‌بندد.

طبق گفته شرکت ارائه کننده این دستگاه یعنی گروه فروش ماشین‌آلات بسته‌بندی صنعتگران نحوه کارکرد دستگاه تسمه کش اتوماتیک به این صورت است که وقتی محصول موردنظر روی آن قرار می‌گیرد ابتدا تسمه دریک جهت به دوره محصول پیچیده می شود سپس دستگاه متوقف شده و فرایند موردنظر دوباره در جهت عکس انجام می‌شود و در پایان تسمه اضافه برش داده می شود.

سرعت و دقت این دستگاه بسیار بالا بوده و هرچه که یک مشتری از یک دستگاه تسمه کش اعم از اطمینان، سادگی، راحتی کاربرد و غیره می‌تواند انتظار داشته باشد در آن وجود دارد.

مزیت این مدل دستگاه تسمه زن اتوماتیک آن است که در خط تولید کالاهایی با اندازه و ابعاد متفاوت با سرعت بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای آشنایی بیشتر و خرید این دستگاه تسمه کش می توانید با مشاورین مجموعه صنعتگران در تماس باشید.

آنچه در این مقاله میخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *