دستگاه بسته بندی صنعتگران | فروش دستگاه های بسته بندی

واحد فروش 66941540-021

قیمت دستگاه تاریخ زن دستی بطری: راهنمایی سریع برای خرید

راهنمای خرید دستگاه تاریخ زن بطری

میانگین: 5 - تعداد رای‌ها: 1

دستگاه تاریخ زن دستی بطری یکی از پرکاربردترین و ضروری ترین دستگاه ها در سیستم های تولیدی کوچک محسوب می شود. درج تاریخ روی محصولات غذایی و بهداشتی که به طور مستقیم با سلامت انسان ها در ارتباط است، یکی از بدیهی ترین حقوقی است که باید برای مصرف کنندگان رعایت شود.
درج تاریخ روی محصولات مختلف بخش غیر قابل چشم پوشی در سیستم تولید است و دستگاه تاریخ زن عنوان کلی تمامی دستگاه هایی است که کار تاریخ زدن روی محصولات را انجام می دهند.

دستگاه های تاریخ زن دستی باید تاریخ تولید و انقضاء محصول را چاپ کنند که این کار به وسیلۀ انواع دستگاه های مختلف انجام می دهند. در این مطلب به معرفی قیمت دستگاه تاریخ زن دستی بطری می پردازیم.

معرفی دستگاه های تاریخ زن

دستگاه های تاریخ زن با تکنولوژی های بسیار متفاوتی کار چاپ را انجام می دهند و دارای انواع بسیار زیادی هستند. دستگاه های تاریخ زن را در انواع، تاریخ زن های غلطکی، دستی و تاریخ زن های پیشرفته که شامل انواع دستگاه های جت پرینتر و پیزو هستند، می توان مشاهده کرد.
کاربرد دستگاه های تاریخ زن صنعتی، درج تاریخ با سرعت بالا و دقت زیاد بر روی انواع محصولات خوراکی مختلف است. این محصولات می تواند شامل بسته های حبوبات، لبنیات، شیر، کیک، ماکارونی و سایر مواد غذایی باشد. برای دستگاه تاریخ زن بطری جنس بسته بندی محصولات اهمیتی ندارد و تقریبا روی تمامی بسته بندی‌ها می‌تواند عملیات چاپ را انجام دهد.

در ادامه به معرفی دستگاه تاریخ زن بطری و ویژگی های آن می پردازیم.

دستگاه تاریخ زن بطری

از دستگاه تاریخ زن بطری برای چاپ کردن قیمت، تاریخ، شمارۀ کالا و تمامی اطلاعات مورد نیاز شما استفاده می شود. این دستگاه توانایی چاپ روی سطوح منحنی دار بطری را دارد. این دستگاه برای صنایع کوچکی که نمی خواهند هزینۀ زیادی بپردازند بسیار مناسب است. 

با این روش، صنایع می توانند از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه که قیمت مناسبی نیز دارد برای درج اطلاعات مورد نیاز استفاده کنند.

در ادامه به معرفی ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه می پردازیم.

ویژگی های دستگاه تاریخ زن دستی بطری

ویژگی های دستگاه تاریخ زن دستی بطری

دستگاه های تاریخ زن بطری نسبت به سایر مدل های دیگر دستگاه های تاریخ زن، دارای مزایا و ویژگی های شاخصی هستند مانند:

قیمت مناسب

قیمت دستگاه تاریخ زن بطری نسبت به قیمت سایر دستگاه های تاریخ زن ارزان تر است. در نتیجه استفاده از این دستگاه بسیار مقرون به صرفه است.

کاربری ساده

از نظر کاربری، نحوۀ استفاده از دستگاه تاریخ زن دستی در مقایسه با سایر مدل های دیگر دستگاه های تاریخ زن ساده تر و برای استفادۀ عموم راحت تر است.

کوچک بودن

دستگاه تاریخ زن دستی برای راحتی در استفاده طوری طراحی شده اند که وزن و حجم کمی دارند. به همین جهت استفاده آن راحت تر بوده و دست خسته نمی شود.

 کیفیت چاپ

 • دستگاه های تاریخ زن دستی کار چاپ را به وسیلۀ ریبون انجام می دهند.
 • قابلیت چاپ روی انواع بطری را دارد.
 • بلافاصله پس از چاپ شدن روی بطری خشک می شود.
 • قابلیت استفاده از رنگ های با کیفیت را دارد.

کاربرد دستگاه های تاریخ زن دستی بطری

تاریخ زدن در صنایع مختلف کاربرد های متفاوتی دارد. برخی از صنایع غذایی از طریق تاریخ زدن می توانند کیفیت بالای کالای خود را تضمین کنند. چراکه اطلاعاتی بر روی آن چاپ می کنند که مصرف کننده می تواند کیفیت و تازگی محصولات را ببیند.

این کاربری فارغ از قیمت دستگاه، بسیار مهم و ضروری است. مواردی که این دستگاه در آن کاربرد دارد عبارت هستند از:

 • کد زدن مناسب و حرفه ای برای استفاده در سیستم انبارداری
 • درج تاریخ دقیق تولید کالا
 • درج تاریخ دقیق انقضاء

بیشتر بخوانید: آشنایی با انواع دستگاه تاریخ زن دستی کوچک

مهم ترین عوامل در انتخاب دستگاه

 

دستگاه تاریخ زن بطری

قیمت دستگاه تاریخ زن دستی بطری یکی از فاکتورهای بسیار مهمی است که در خرید دستگاه های تاریخ زن کاربرد دارد اما علاوه بر در نظر گرفتن قیمت دستگاه تاریخ زن باید به عوامل بسیار مهم دیگری نیز توجه شود. این عوامل عبارت هستند از:

 • دقت به تاریخ ضمانت و گارانتی محصول: این عامل بعد از قیمت یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در انتخاب این دستگاه به آن توجه کرد. دلیل اهمیت این موضوع آن است که اکثر این دستگاه ها خارجی و وارداتی هستند و با درنظر گرفتن مدت ضمانت نامه می توان به کیفیت آن در زمان استفاده اطمینان داشت. سعی کنید دستگاهی را خریداری نمایید که ضمانت و گارانتی داشته باشد.
 • توجه به سال ساخت و تولید دستگاه.
 • دقت به سبک بودن محصول: با توجه به اینکه باید از دستگاهی استفاده شود که قابلیت کاربری ساده را نیز دارد. اگر دستگاه بیش از حد سنگین باشد، جا به جایی آن سخت است و در طولانی مدت شما را خسته می‌کند.
 • تأمین کردن جوهر دستگاه: یکی از نیازهای بسیار ضروری است که هنگام خرید محصول باید اطلاعات دقیق مربوط به نمایندگی های ارائه دهندۀ جوهر مربوط به دستگاه تاریخ زن را از فروشنده دریافت کنید. تاریخ زن بطری نیز مانند سایر پرینترها از کارتریج استفاده می‌کند و درصورت تمام شدن آن باید بلافاصله کارتریج را شارژ نموده و یا یک کارتریج دیگر خریداری نمایید.

قیمت دستگاه تاریخ زن دستی بطری

شرکت هایی که محصولاتی را تولید می کنند که توسط دستگاه پرکن مایع در بطری پر و نگه داری می شوند. برای ثبت مشخصات از دستگاه تاریخ زن دستی استفاده می کنند. چون از این دستگاه به صورت دستی استفاده می شود، رعایت این نکته که قیمت دستگاه تاریخ زن دستی بطری ارزان و مقرون به صرفه باشد بسیار مهم است.

قیمت این دستگاه معمولا با توجه به نوع دستگاه و مشخصات آن متفاوت است. این قیمت با توجه به چاپ روی جنس های متفاوت بطری، می تواند محدودۀ قیمتی متفاوتی داشته باشد.

همچنین قیمت آن در مقایسه با انواع صنعتی آن بسیار ارزان تر است و برای چاپ به صورت دستی کاربرد زیادی دارد.

بیتشر بخوانید: راهنمای خرید دستگاه تاریخ زن روی قوطی

جمع بندی

همیشه درج اطلاعی از محصول همانند زمان دقیق تولید محصول و تاریخ انقضاء آن باعث جلب مشتری می شود. معمولا برای این کار از دستگاه تاریخ زن دستی و صنعتی استفاده می شود. دستگاه تاریخ زن انواعی دارد که یک نوع آن دستگاه تاریخ زن بطری است.

قیمت دستگاه تاریخ زن دستی بطری در مقایسه با انواع دیگر آن بسیار کمتر و برای تاریخ گذاری روی محصولات بسیار مناسب است. در این مطلب با مشخصات و کاربرد دستگاه تاریخ زن آشنا شده و مقایسۀ قیمت آن را با نوع صنعتی و پیشرفته مشاهده کردید.

حال می توانید با توجه به قیمت دستگاه تاریخ زن دستی بطری و اطلاع از کاربرد این محصول برای خرید آن اقدام کنید. مشاوران ما در شرکت صنعتگران منتظر سوالات شما هستند. می توانید با ما از طریق واتس اپ و یا شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.  

آنچه در این مقاله میخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *